Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Johnny Deep Evini Satılığa Çıkardı!

Canlandırdığı karakterler ile küresel anlamda şöhrete kavuşan Johnny Deep’in eşi Amber HEARD 20 Milyon dolarlık tazminat davası açtı.

Johnny Deep Evini Satılığa Çıkardı!
Johnny Deep Evini Satılığa Çıkardı!  Haberci
Bu içerik 461 kez okundu.

Johnny Deep tarafından fiziki ve duygusal şiddete maruz kaldığını belirten Amber ünlü aktör Johnny Deep’den ayrılacağını açıkladı. Bunun üzerine Deep ise 17. Yy dan beri ayakta duran tarihi evini 12 Milyon Dolara satışa çıkardı. Gördüğü aşırı şiddetten sonra mahkemeye başvuran Amberin açtığı tazminat davası ödemeyebilmek için Ünlü oyuncu evini satmayı göze aldı. Karayip Korsanları serisinde her bölümde başrol oynayan ünlü aktör Johnny Deep’e sosyal medyadan da hayranlarından büyük tepkiler geldi. Aldığı aşırı tepkilerden sonra hayranlarından ve eski eşinden özür dilediğini belirten kısa bir mesaj yayınlayan Deep, hayranlarının öfkesini dindiremedi. Büyük bir hayran kütlesi olan oyuncuya özellikle de bayan hayranları tarafından aşırı tepki geliyor ve bu tepkiler her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Mahkeme Sonucu Aleyhine Sonuçlandı

Global anlamda şöhrete sahip Johnny Deep evinde uzun süredir ikamet ettiğini söylerken, açıklanan mahkeme kararının aleyhime sonuçlandığından dolayı, üzülerek söylüyorum ki evimi satmak zorundayım ifadelerini kullandı. 

johnny deep mahkeme boşanma dava açıklama evini satmak zorunda kaldı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi