Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

‘Ömrümün Sonuna Kadar Çıplak Selfie Çekeceğim’

Magazin gündemlerinden düşmeyen Kim Kardashian, 14 Temmuz 'Dünya Çıplaklık Günü'nde yine çok konuşunlar listesinin zirvesindeki yerini aldı.

‘Ömrümün Sonuna Kadar Çıplak Selfie Çekeceğim’
‘Ömrümün Sonuna Kadar Çıplak Selfie Çekeceğim’ Haberci
Bu içerik 6367 kez okundu.

21 Ekim 1980 Los Angeles, Kaliforniya doğumlu olan İskoç asıllı magazin yıldızı daha çok sosyal hayatıyla, seks kasedi ile çeşitli televizyon kanallarında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians ve Kourtney and Kim Take New York adlı reality showlar ve bunların yanı sıra prodüktörlük, modellik, şarkıcılık, aktrislik, stilistlik ve iş kadınlığı faaliyetlerinde bulunmasıyla tanınan Kardashian, son dönemde yaptığı açıklamalarla gündemden düşmez oldu.

Kim Kardashian son olarak, 'Dünya Çıplaklık Günü’ndeki ödül gecesinde yaptığı 'çıplaklık' açıklaması sonrası sosyal medya kullanıcıları arasında en çok konuşulan konular arasında zirveye oturdu. Sosyal medya ortamını çok etken bir şekilde kullanan Kardashian, Dünya çıplaklık gününe özel bir ödül kazanmış ve Webby ödüllerindeki yaptığı konuşmada ‘Ben ömrümün sonuna kadar çıplak selfie çekeceğim’ diyerek dikkatleri üzerine çekmişti.

Öte yandan hamile olduğu zamanlarda bile vücuduyla ve tercih ettiği kıyafetleriyle tüm beğenileri toplayan ABD'li güzel yıldız, önceki aylarda çıplak selfielerinin içinde yer aldığı 'Selfish' isimli bir kitap çıkararak yürekleri hoplatmıştı.

kim kardashian çıplak selfie açıklama
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar