Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Cumhurbaşkanı Erdoğan Darbeye Ateş Püskürdü

Darbe girişiminin başlaması ardından tatil yaptığı Marmaris’ten apar topar İstanbul’a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan basın toplantısı düzenledi.

 Cumhurbaşkanı Erdoğan Darbeye Ateş Püskürdü
 Cumhurbaşkanı Erdoğan Darbeye Ateş Püskürdü Haberci
Bu içerik 707 kez okundu.

Atatürk Havalimanına iner inmez halkına seslenen Cumhurbaşkanı “Şu anda yaşanan olayların tamamı hainlerin yapmış olduğu girişimlerdir. Bu hainlere istediklerini vermeyeceğiz. Bütün Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı sokaklara çıksın ve bu hainler istediklerini alamayacaklar“ dedi. Marmaris’ten tatil yaptığı otelinden ayrıldıktan sonra oraya da bir baskın operasyonu düzenlendiğini ve helikopterler tarafından ateş açıldığını da ifade etti. Ayrıca “Yapılanların tamamen bir darbe ve bir ayaklanma hareketi olduğunu bu olaylara kalkışan herkesin bedelini en ağır şekilde ödeyeceklerini“ sert bir dille açıkladı.

PARALEL DEVLET YAPILANMASININ İŞGAL GİRİŞİMİ
İstanbul Atatürk Havalimanı’na indikten sonra Havalimanı üstünde F-16’ların uçtuğu gören Cumhurbaşkanı Erdoğan “Havalimanı üstünde F-16’tılar uçuyorlar. Biz bunları kendi halkını korkutması için değil kendi halkını koruması için aldık. Kendi hava sahasında nasıl bir tehdit söz konusu olabilir bu F16’tılar. Şu anda bu uçakları uçuranlar kendi aldıkları kararlar ile bu uçakları halka karşı milletine karşı kullananlar bunların hesaplarını en ağır şekilde ödeyecekler hiç kimse adaletten kaçamayacak“ dedi.

cumhurbaşkanı erdoğan darbe tsk açıklama
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar