Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Tekirdağ’dan 15 Tank İstanbul’a Getirildi

Darbe girişimini bulanan hainlere karşı güvenlik güçleri İstanbul’a Tekirdağ Zırhlı Tugay Komutanlığından 15 tane tank destek amaçlı İstanbul’a getirildi

Tekirdağ’dan 15 Tank İstanbul’a Getirildi
Tekirdağ’dan 15 Tank İstanbul’a Getirildi Haberci
Bu içerik 683 kez okundu.

15 Temmuz gecesi hainler tarafından başlatılan darbe girişimlerini engellemek için İstanbul’a destek birlikleri gönderilmeye başlandı. Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi Köprülerinin vatan hainleri tarafından tanklarla zapt edilmesinden sonra güvenlik güçlerini destek ekiplerini İstanbul’a topladı. Gece saat 22:30 da hainlerin başlattığı darbe operasyonunda dışarı çıkamayan Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde bulunan 3’üncü Zırhlı Tugay Komutanlığı’na bağlı 15 zırhlı tank darbe girişimine karşı sabahın erken saatlerinde polis koruması eşliğinde TEM otoyolu üzerinden İstanbul’a getirildi. Tankların ilçeden çıkışı sırasında geniş güvenlik önlemleri alındı.

15 zırhlı tankın Komutanlıktan ayrılacağı andan itibaren polis ekipleri adeta etrafta kuş uçurtmadı. Uzun namlulu silahlarla bekleyen polis ekipleri 3’üncü Tugay Komutanlığından ayrılan Tanklara güvenlik güçleri İstanbul’a kadar eşlik etti. Boğaz köprüsü girişine kadar eşlik ettikleri tanklar Boğaz Köprüsüne girdiği andan itibaren giriş ve çıkışlar güvenlik güçleri tarafından kapatıldı. Güvenliği tekrar ele almak için boğaz köprüsüne giriş yapan 15 tank orada konuşlandırılıp hainlerin yapacağı olası bir darbe girişimine müdahale için hazırda bekletiliyorlar.

tekirdağ tank darbe türk silahlı kuvvetleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat Türkiye Kupası'nda eşleşmeler belli oldu
Ziraat Türkiye Kupası'nda eşleşmeler belli oldu
Beşiktaş'a Şampiyonlar Ligi'nde güçlü rakip çıktı
Beşiktaş'a Şampiyonlar Ligi'nde güçlü rakip çıktı