MAÇ SONUÇLARI

Polise İhbarlar Geliyor: Tatlıses'i Vuracaklar

155 polis imdat hattını arayarak ‘Tatlıses’i vuracaklar’ diyerek yaptığı ihbardan sonra kayıplara karışan şahsın hem ihbarını değerlendirmek hem de kendisine ulaşabilmek adına emniyet güçleri harekete geçti.

Polise İhbarlar Geliyor: Tatlıses'i Vuracaklar
Bu içerik 216 kez okundu.

1 Ocak 1952, Şanlıurfa doğumlu olan müzik hayatının haricinde, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlarda bulunan ve içlerinde en ses getirenlerden biri olan, ‘Tatlıses Çiğköfte’ projesini hala ayakta tutan, ayağında kundura türküsü ile müzik kariyerine ilk adımı atan, şu gün itibarıyla otuzdan fazla albüm çıkararak, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev yapan ve 19 yıl süren İbo Show'da sunuculuk görevini üstlenen. Tatlıses, 14 Mart 2011 tarihinde program çıkışı uğradığı bir silahlı saldırı sonucu ağır yaralı olarak kurtulmuş başta ABD olmak üzere birçok tıpta ilerlemiş ülkede tedaviler görmüş ve günümüzde yeni yeni sağlığına kavuşarak kısa süreli röportajlar vermişti.

Yurdun büyük bir güvenlik sınavından geçtiği şu günlerde Polis İmdat hattını arayan isimsiz bir ihbarın ardından İbrahim Tatlıses’e Emniyet güçlerince koruma tahsis edildi.

155’i arayarak ‘Tatlıses’i vuracaklar’ diyen kimliği belirsiz ihbarcının telefonunun ardından harekete geçen emniyet yetkilileri, Tatlıses’e önlem aldıktan sonra ihbar sahibine ulaşabilmek için çalışma başlattı.

polis ihbar tatlısesi vuracaklar
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke