Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Son Dakika: 40 Bordo Bereli Erdoğan’a Suikast Girişiminde Bulundu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaldığı otele düzenlenen saldırı da helikopterlerle 40 bordo berelinin indirildiği iddia edildi.

Son Dakika: 40 Bordo Bereli Erdoğan’a Suikast Girişiminde Bulundu
Son Dakika: 40 Bordo Bereli Erdoğan’a Suikast Girişiminde Bulundu Haberci
Bu içerik 3342 kez okundu.

Türkiye'nin en büyük şehirlerinden birisi olduğu bilinen İzmir'in Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne bağlı polis ekiplerinin 15 Temmuz 2016 tarihinde Türk Silahlı Kuvvetleri'nin bünyesinde bulunan bir grup rütbeli asker tarafından gerçekleştirilen darbe girişiminin ardından yürüttüğü operasyonda gözaltına alınanların Emniyet'teki işlemlerinin tamamlandığı açıklandı.

İzmir Emniyet Müdürlüğü'ne yakın olduğu belirtilen kaynaklar üzerinden ortaya atılan iddialara göre, gözaltına alınan 9 darbeci askerlerin sağlık kontrollerinin tamamlanmasının ardından sekizi mahkemeye çıkarılmak üzere Marmaris ilçesine gönderildi. Bahsedilen dokuz asker arasında bulunduğu ifade edilen ve terörle mücadele operasyonu yürüten polis ekipleri ile girdiği çatışma esnasında vücuduna isabet eden kurşunlar nedeni ile yaralanan Yüzbaşı'nın ise İzmir Çiğli Devlet Hastanesi'nde tedavi altında olduğu belirtildi.

Emniyet Müdürlüğü'nde ki işlemleri tamamlanan sekiz askerden alınan ifadelerde ise, Türkiye Cumhuriyeti'nin 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Marmaris'te kaldığı otele düzenlenen saldırıda yer alan 3 helikopter ile 40'a yakın bordo berelinin taşındığı ve Erdoğan'a suikast girişiminde bulunduğuna ilişkin bilgiler yer aldı. Bordo Bereliler tarafından düzenlenen saldırının Cumhurbaşkanı korumaları tarafından püskürtüldüğü bildirildi.

bordo bereli 40 bordo bereli cumhurbaşkanı erdoğan suikast
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi