MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             

Deniz Seki cezaevinde 1.6 milyon lira kazandı

Uyuşturucu şebekelerine yönelik operasyonlar kapsamında yakalanan Deniz Seki cezaevinde 1.6 milyon kazanarak rekor kırdı.

Deniz Seki cezaevinde 1.6 milyon lira kazandı
Bu içerik 789 kez okundu.

Birkaç yıl önce uyuşturucu şebekelerine yönelik yapılan operasyonlarda dinlemeye takılarak hapse giren ünlü şarkıcı Deniz Seki’nin cezaevinde bulunduğu süre zarfınca kazandığı rakam dudak uçuklattı.5 Haziran 2017 de çıkması beklenen Seki çıktıktan hemen sonra verecek olduğu 20 konserini sattığı açıklandı. Ünlü şarkıcının vereceği konser başına 80 bin TL almış olduğu öğrenildi. Bu sık konser maratonunda 10 şarkılık bir albüm çıkaracağı ve bu 10 şarkının içinden yalnızca bir tanesinin okumasını yapacağı öğrenildi. Ünlü sanatçı konser başına 80 bin TL verecek şirketi açıklamak istemediği fakat alınan bilgilere göre bu şirketin Kirli Kedi adlı booking şirketi olduğu öğrenildi.

Ünlü Sanatçı Erken Mi Çıkacak?

Halk tarafından da sevilen sanatçıdan sevenlerine müjdeli haber geldi. Deniz Seki bu zamana kadar açık cezaevi hakkı olmasına rağmen bu hakkı kullanmadığından ve orada kullanabileceği izin haklarından dolayı bir ihtimal bir iki hafta erken çıkabileceği açıklandı.

 

deniz seki cezaevi konser
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke