Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Kafası kesildi denilen o asker konuştu

Başı kesilerek katledildiği haberi orta atıldığından beri Ülkede geniş yankı uyandıran haberin asparagas olduğu anlaşıldı

Kafası kesildi denilen o asker konuştu
Kafası kesildi denilen o asker konuştu Haberci
Bu içerik 1963 kez okundu.

Vatan hainleri tarafından başlatılan darbe girişiminde halk ve polis ile karşı karşıya gelen Türk Askeri için oldukça sıkıntılı günler geçiyor. Askerleri tehdit eden ve hatta daha da çirkinleşip onları darp eden halk tarafından sosyal medya da “ kafası kesilen asker “ adı altında bir fotoğraf paylaşılmış ve o askerin ismi verilmişti. Sadece vatani görevini yaptığı için, verilen emirleri yerine getirdiği için, emre itaatsizlikten korktuğu için halk ile karşı karşıya getirilen onlarca masum asker bir anda halkın nefretini kazandı. Ülkenin birçok yerinde halk askerin üstüne yürürken askeri araçları zapt eden halk o araçları emniyet güçlerine teslim ettiler.

Kendi Fotoğrafını Görünce Şok Oldu

Kafası kesilen asker başlığı altında haberde fotoğrafı paylaşılan Burak Salıvermez basın mensuplarının karşısına çıktı ve bazı açıklamalarda bulundu. Salıvermez “ Böyle bir zamanda, böyle bir şeye alet edilmem beni, ailemi ve yakınlarımı derin üzüntüye soktu. Şu anda 19 yaşındayım ve böyle bir şekilde lekelenmek benim geleceğimi mahvetti. Beni bir günde öldürüp mezara koydular yazık gerçekten çok yazık “ ifadelerini kullanan gencin moralinin bozuk olduğu gözlemlendi.

kafası kesilen asker açıklama asılsız iddia
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar