MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             EINTRACHT FRANKFURT 0 - 0 HOFFENHEIM             MALAGA 1 - 1 GRANADA             OSASUNA 0 - 3 BARCELONA             Rizespor 0 - 1 Kasımpaşa             BAYERN 5 - 0 WOLFSBURG             Köln 1 - 1 Dortmund             HAMBURG 1 - 0 AUGSBURG             

Galatasaray Efsanesi Geri Dönüyor

Galatasaray'da uzun süre kalecilik yapan efsane isim, Galatasaray'da boşalan koltuğu doldurmak üzere teklif götürüldü.

Galatasaray Efsanesi Geri Dönüyor
Bu içerik 568 kez okundu.

Galatasaray'da uzun süredir Tafarel'in yürüttüğü kaleci antrenörlüğü görevi Tafarelin görevden ayrılması ile boşalmıştı. Bu noktada bir arayışa giren Galatasaray önceki oyuncu arama mantalitesinden caymadı.

 

HEPSİ EFSANE

Galatasaray oldum olası iyi kaleci transferleri ile bilinir, Tafarel, Mondragon, Muslera bunlardan bazıları. Bu anlamda geriye bakıldığında futbol hayatını sonlandırmış her kaleci, antrenör adayı olmakla beraber Galatasaray'ında işine gelen bir durum olmuştur.

 

KALECİNİN PAYI

Geçmişi şanlı zaferlerle dolu olan takımın kalecilerinin de kazanılan zaferlerde payı büyüktür. Eski şampiyonluklarda payı büyük bir kalecininde yeni takımda antrenör olması takıma elbetteki güç katar. Galatarasay bu mantıkla çalışmalarına devam ederek, boşalan Taferel'in koltuğu için kaleci Mondragon'a teklif götürdü.

 

HAYATI KÖTÜ GİDİYOR

Mondragon ile ilgili olarak basında çıkan intihar haberleri ve işsiz kaldığına dair haberler çıkmıştı. Yaşayan efsane için Galatasaray'ın bu hamlesi onun için can suyu olacaktır.

 

SICAK BAKIYOR

Mondragon'un teklife sıcak baktığı yönünde bilgiler var ancak kesin bir bilgi değil. İlerleyen günlerde anlaşılacaktır.

Galatasaray Transfer Kaleci antrenmanı Yeni transfer Mondragon
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke