Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Beşiktaş Suç Duyurusunda Bulunacak

Darbe girişiminin gerçekleştiği gece hakkında Beşiktaş Spor Kulübüne suçlama getiren bir taraftar sitesi hakkında Beşiktaş suç duyurusunda bulunulacağı hususunda bildiri yayınladı.

Beşiktaş Suç Duyurusunda Bulunacak
Beşiktaş Suç Duyurusunda Bulunacak Cem Güner
Bu içerik 1176 kez okundu.

Darbe girişiminin gerçekleştiği 15 temmuz gecesi hakkında bir kısım darbecilerin helikopter ile Beşiktaş'ın yeni açılan stadyumu Vodafone Arena stadyumuna indiği hususunda bir çok haber yapılmış görüntü paylaşılmıştı. 

 

RAKİP TAKIM TARAFTAR SİTESİ

Darbecilerin bu tutumu Beşiktaş yönetici tarafından kınanmış ve gerekli yasal işlemlerde başlatılmıştı. Buna rağmen darbe gecesinin sabahında, Vodafone Arena'nın kullanılması ile ilgili olarak Fenerbahçe'nin bir taraftar sitesinde yer alan Beşiktaş'ı suçlayıcı içerik bulunması Beşiktaş yönetimini kızdırmış olmalı ki, sosyal medyadan yaptığı açıklama ile Beşiktaş bu konuda suç duyurusunda bulunacak.

 

AÇIKLAMA

Beşiktaş yönetimi yaptığı zehir zembelek açıklama ile kendilerine yapılan suçlama hakkında açık ve net konuştu. İddiaları reddederek, karalama kampanyası gütmeye çalışıldığından sebep suç duyurusunda bulunulacağını bildirdi.

Beşiktaş Fenerbahçe Darbeciler Vodafone Arena
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar