Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Barcelona Arda Turan'ı Gönderiyor

İspanyol Basınında yer alan haberlere göre Barcelona Arda Turan'ın transferi ile ilgili 3 takım ile görüşmelere başladı.

Barcelona Arda Turan'ı Gönderiyor
Barcelona Arda Turan'ı Gönderiyor Cem Güner
Bu içerik 907 kez okundu.

İspanyol Basınında yer alan haberlere göre Barcelona Arda Turan'ın transferi ile ilgili 3 takım ile görüşmelere başladı. Basında Arda Turan'ın Barcelona kulübünde bulunup bulunmayacağı hususunda bir çok haber çıkmıştı. İspanyol Basını bugünde bu tarz haberlere devam ederek Barcelona yetkililerinin Arda Turan'ı takımdan uzaklaştırmak için 3 kulüp ile görüştüğünü yazdı.

 

TAKIM İSMİ TELAFUZ EDİLDİ

Monaco, Napoli, İnter görüşülen takımlar olduğu iddia edildi. İspanya basını takım isimleri telafuz ederek bu takımlarla görüşme ve pazarlıkların devam ettiğini iddia etti. 

 

KULÜPLERDEN AÇIKLAMA YOK

Söz konusu 3 kulüpten herhangi bir açıklama yapılmadı. Yalanlama veya görüşmeleri doğrular nitelikte bir cevap beklensede kulüpler halen sessizliğini koruyor.

 

ARDA'NIN ŞARTI

İspanyol basınına göre transfer konusu Arda ile görüşülmüş. Arda Turan'ın transfer konusunda engel olmayacağı ve tek talebinin gönderileceği takımın Avrupa Kupalarında mücadele eden bir takım olmasını istediği belirtildi.

 

Bugünkü haberlere Arda Turan'dan da yalanlama yada teyit mesajı gelmiş değil. Önümüzdeki günlerde durum netlik kazanacaktır.

Arda Turan Barcelona Transfer Haberi Transfer dedikoduları Monaco Napoli İnter Transfer
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar