Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Beşiktaş oyuncusunu Milan'a kaptırdı

Beşiktaş'ta son dönemde istenmeyen adam konumuna gelen, hazırlık kampından dahi kovulan Jose Sosa'nın Milan takımı ile görüştüğü İtalyan basınında yer aldı.

Beşiktaş oyuncusunu Milan'a kaptırdı
Beşiktaş oyuncusunu Milan'a kaptırdı Cem Güner
Bu içerik 502 kez okundu.

Beşiktaş'ta son dönemde istenmeyen adam konumuna gelen, hazırlık kampından dahi kovulan Jose Sosa'nın Milan takımı ile görüştüğü İtalyan basınında yer aldı. Çıkan haberlere göre Sosa'nın menajerinin Milan ile görüştüğü, şartlar konusunda anlaşma sağlandığı bildirildi.

 

MİLAN RESMİ BAŞVURU YAPACAK

Milan kulübü resmi başvuruyu kısa zamanda yapacak ve takımdan ayrılmak isteyen Sosa Milan'a transfer olacak. İtalyan basınının çizdiği yol bu. İddiaları bu yönde. Sosa'nın da kamptan kovulmuş olması, İstanbula dönüş yapması ve menajeri ile görüştüğüne dair görüntülerinin tespiti iddiaları doğrular nitelikte. 

 

İSTENMEYEN ADAM OLACAĞIMA GİDERİM

İstenmeyen adam olacağıma giderim daha iyi. Bu sözler Sosa'ya ait. Sosa'nın yakın çevresinden edinebildiğimiz bilgiye göre huzursuzluğun giderilmesi trasferden geçiyor. Kamptan kovulması ile ilgili basına hiç bir bilgi sızdırılmazken, telafisi mümkün değil mesajı çoktan basına düşmüş konumda. 

Beşiktaş Sosa Milan Jose Sosa Transfer Transfer Haberleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar