MAÇ SONUÇLARI

Eto'nun durumu netleşiyor

Adı Beşiktaş ile anılan Antalyaspor'lu oyuncu Samuel Eto'nun durumu günden güne netleşiyor.

Eto'nun durumu netleşiyor
Bu içerik 434 kez okundu.

Adı Beşiktaş ile anılan Antalyaspor'lu oyuncu Samuel Eto'nun durumu günden güne netleşiyor. İki kulüp arasında resmi görüşmelere başlandı. 

 

GÖRÜŞMELER BAŞLADI

İlk adım Eto'nun ayrılma talebiyle başlamıştı, kendisine Beşiktaş'ı seçen Samuel Eto'nun Antalyaspor kampını terk ettiği basına yansımıştı. Beşiktaş yetkililerinden de bonservis sorununu aş ötesini biz hallederiz sinyali alan Samuel Eto Antalyaspor yetkililerinin yanında aldı soluğu. Ancak Antalyasporlu yöneticilerde ele geçen bu fırsatı değerlendirme çabasında. 

 

2.2 MİLYON EURO BONSERVİS

Eto için 2.2 Milyon Euro bonservis talebinde bulunan Antalyaspor, Beşiktaş'tan istediği teklife olumlu cevap alamadı. Beşiktaş ise takas oyuncu +1 milyon euro teklifi ile Antalyaspor'a dönüş yaptılar.

 

PAZARLIK DEVAM EDİYOR

Henüz net anlaşma sağlanmış değil ancak kulüpler orta yolu bulacak gibi görünüyor. Samuel Eto'yu Antalyaspor'a getirmek için çok çaba sarf eden Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer'in Samuel Eto'yu üzecek bir hamle yapması halinde önümüzdeki sezonda Samuel Eto'dan faydalanamayacağını biliyordur ve kırmayacaktır.

 

ŞAMPİYONLAR LİGİNDE OYNAMA İSTEĞİ

Samuel Eto'nun takım değişikliği talebinin altında yatan etmen ise Şampiyonlar Liginde oynama isteği olduğu Eto'nun yakın çevresinden edindiğimiz bilgiler içerisinde. 

 

Eto transferi ne oldu Samuel Eto Transfer Transfer haberleri Antalyaspor Beşiktaş Etonun transferi
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke