Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Adriano Beşiktaş'ta

Beşiktaş'ın Flash transferi kesinleşti, işte sözleşme detayları. Adriano artık Beşiktaşta.

Adriano Beşiktaş'ta
Adriano Beşiktaş'ta Cem Güner
Bu içerik 827 kez okundu.

Beşiktaş gizli yürüttüğü ve başarılı olarak sonuçlandırdığı transfer atağında imza attırdı. Adriano 3 yıllığına Beşiktaş'a imza attı. Barcelona'da bulunduğu 6 sezonda 115 maça çıkan ve takımın defansta kilit isimleri arasında bulunan Adriano 9 gole imza attı.

 

GİZLİ YÜRÜTÜLEN TRANSFER

İspanyada sır gibi saklanarak gizli yürütülen transfer çalışmalarının sonucu olarak 600 Bin Euro gibi küçük denilebilecek bir bonservis bedeli ile Adriano'yu kadrosuna katmayı başardı. Barcelona yetkilileri nasıl ikna edildi bu konuda henüz net bir bilgi bulunmuyor.

 

DEFANS HATTI BREZİLYALILARA EMANET

Beşiktaş defansında tek Brezilyalı oyuncu Adriano değil. Transferi konusunda Brezilyalı oyuncuların bir katkısı var mı bu konuda henüz net bilgi yok. İlerleyen günlerde bu durumda netleşecektir. Beşiktaş defansında bulunan Brezilyalı oyuncular; Marcelo Antonio Guedes Filho, Luiz Rhodolfo ve son olarak bu isimlere ek olarak yeni transfer Adriano Correira oldu.

 

SÖZLEŞME DETAYLARI

Adriano'nun basına yansıyan sözleşme detayları ise 2016-2017 sezonunda kazanacağı garanti ücreti 2.350.000 Avro, 2017-2018 sezonunda kazanacağı garanti ücreti 1.850.000 Avro, 2018-2019 sezonu garanti ücreti 1.850.000 Avro olacak. Buna ek olarak oynadığı maçlarda takımın kazandığı her puan için 4,000 Avro kazanacak.

Adriano yukarıda yazan garanti kazanılacak ücretlere ek olarak Beşiktaş'ın beraberlikle sonuçlanan maçları için maç başına 4,000Avro, kazandığı maçlar için maç başına 12,000 Avro alacak.

 

SOSYAL MEDYA

Sosyal Medya'da Adriano transferi ilk duyulduğunda bir çok beğeni topladı. Olumsuz yorumlarda ücret eleştirileri vardı. Ancak genele bakıldığında taraftarların bu transfere olumlu baktığını söyleyebiliriz.

 

 

Adriano Beşiktaş Kartal Transfer Transfer Haberi Barcelona
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar