MAÇ SONUÇLARI
ZENIT 3 - 2 RUBIN KAZAN             BENFICA 0 - 0 BRAGA             GIMNASIA LA PLATA 0 - 1 RAFAELA             WOLFSBURG 1 - 5 DORTMUND             ALANYASPOR 0 - 1 SANCAKTEPE BLD.SPOR             DUNDALK 1 - 1 SHAMROCK ROVERS             BRESCIA 2 - 2 CARPI             NOVARA 2 - 2 LATINA             DERBY COUNTY 0 - 3 LIVERPOOL             NOTTINGHAM F 0 - 4 ARSENAL             HEERENVEEN 1 - 1 DE GRAAFSCHAP             RANGERS 5 - 0 QUEEN OF SOUTH             PARIS ST GERMAIN 3 - 0 DIJON             SEVILLA 1 - 0 BETIS             HELSINKI 2 - 1 ROVANIEMI             ISTANBUL BASAKSEHIR 2 - 2 OSMANLISPOR             MANCHESTER UTD 4 - 1 LEICESTER             TRABZONSPOR 1 - 0 KONYASPOR             Liverpool 5 - 1 Hull City             MIDDLESBROUGH 1 - 2 TOTTENHAM             SUNDERLAND 2 - 3 CRYSTAL PALACE             SWANSEA 1 - 3 MANCHESTER CITY             ARSENAL 3 - 0 CHELSEA             Beşiktaş 2 - 2 Galatasaray             KAYSERISPOR 2 - 1 RIZESPOR             Bursaspor 1 - 0 Kasımpaşa             Fenerbahçe 2 - 1 Gaziantepspor             Gençlerbirliği 2 - 0 Karabükspor             ADANASPOR 3 - 2 ALANYASPOR             Sporting Lizbon 4 - 2 Estoril             HEIDENHEIM 3 - 0 KAISERSLAUTERN             Gümüşhanespor 1 - 1 Tuzlaspor             CITTADELLA 0 - 3 BRESCIA             PISA 2 - 1 ASCOLI PICCHIO             Pendikspor 2 - 1 Anadolu Üsküdar             İnegölspor 1 - 0 Ankaragücü             HAMBURG 0 - 1 BAYERN             MAINZ 2 - 3 LEVERKUSEN             LEEDS 1 - 0 IPSWICH             NORWICH 3 - 1 BURTON ALBION             ADANASPOR 3 - 2 ALANYASPOR             CROTONE 1 - 1 ATALANTA             Akhisar Bld.G.Spor 0 - 0 Gençlerbirliği             EVERTON 1 - 1 CRYSTAL PALACE             SWANSEA 1 - 2 LIVERPOOL             Bayern 1 - 1 Köln             HULL 0 - 2 CHELSEA             SEVILLA 2 - 1 ALAVES             PARIS ST GERMAIN 2 - 0 BORDEAUX             GAZIANTEPSPOR 3 - 2 BURSASPOR             Rizespor 0 - 1 Beşiktaş             EMPOLI 0 - 3 JUVENTUS             MANCHESTER UTD 1 - 1 STOKE             ATALANTA 1 - 0 NAPOLI             GALATASARAY 3 - 1 ANTALYASPOR             TOTTENHAM 2 - 0 MANCHESTER CITY             Real Madrid 1 - 1 Eibar             BURNLEY 0 - 1 ARSENAL             Akhisar Bld.G.Spor 0 - 0 Gençlerbirliği             EVERTON 1 - 1 CRYSTAL PALACE             SWANSEA 1 - 2 LIVERPOOL             Bayern 1 - 1 Köln             HULL 0 - 2 CHELSEA             SEVILLA 2 - 1 ALAVES             PARIS ST GERMAIN 2 - 0 BORDEAUX             GAZIANTEPSPOR 3 - 2 BURSASPOR             Rizespor 0 - 1 Beşiktaş             EMPOLI 0 - 3 JUVENTUS             MANCHESTER UTD 1 - 1 STOKE             ATALANTA 1 - 0 NAPOLI             GALATASARAY 3 - 1 ANTALYASPOR             TOTTENHAM 2 - 0 MANCHESTER CITY             Real Madrid 1 - 1 Eibar             BURNLEY 0 - 1 ARSENAL             SCHALKE 4 - 0 GLADBACH             MILAN 4 - 3 SASSUOLO             KONYASPOR 1 - 0 ADANASPOR             Osmanlıspor 1 - 1 Fenerbahçe             ROMA 2 - 1 INTER             CELTA 4 - 3 BARCELONA             BELGIUM 4 - 0 BOSNIA&HERZEG.             Fransa 4 - 1 Bulgaristan             Yunanistan 2 - 0 Güney Kıbrıs             Hollanda 4 - 1 Belarus             Macaristan 2 - 3 İsviçre             LATVIA 0 - 2 FAROE ISLANDS             CHARLTON 0 - 2 CRAWLEY             ROCHDALE 2 - 1 NOTTS COUNTY             CORINTHIANS 0 - 0 ATLETICO MG             ICELAND 3 - 2 FINLAND             Kosova 0 - 6 Hırvatistan             Türkiye 2 - 2 Ukrayna             BESIKTAS 2 - 1 ISTANBUL BASAKSEHIR             Senegal 2 - 0 Kape Verde             BRAGANTINO 2 - 0 CRICIUMA             TOULOUSE 3 - 1 MONACO             NICE 2 - 0 LYON             CHELSEA 3 - 0 LEICESTER             PESCARA 1 - 1 SAMPDORIA             Bursaspor 0 - 0 Osmanlıspor             ANTALYASPOR 1 - 1 RIZESPOR             PALERMO 1 - 4 TORINO             ALANYASPOR 0 - 2 BURSASPOR             HULL 0 - 2 STOKE             SAMPDORIA 2 - 1 GENOA             AKHISAR BLD.G.SPOR 1 - 0 ADANASPOR             GALATASARAY 0 - 1 TRABZONSPOR             ESPANYOL 3 - 3 EIBAR             BOURNEMOUTH 0 - 0 TOTTENHAM             ALANYASPOR 0 - 2 BURSASPOR             DARMSTADT 3 - 1 WOLFSBURG             FREIBURG 2 - 1 AUGSBURG             LEVERKUSEN 0 - 3 HOFFENHEIM             ARSENAL 0 - 0 MIDDLESBROUGH             BURNLEY 2 - 1 EVERTON             LEICESTER 3 - 1 CRYSTAL PALACE             WEST HAM 1 - 0 SUNDERLAND             VALENCIA 2 - 3 BARCELONA             LYON 1 - 3 GUINGAMP             AKHISAR BLD.G.SPOR 1 - 0 ADANASPOR             GALATASARAY 0 - 1 TRABZONSPOR             LIVERPOOL 2 - 1 WEST BROM             BAYERN 2 - 0 GLADBACH             SOCIEDAD 3 - 0 ALAVES             BORDEAUX 1 - 1 NANCY             LILLE 2 - 1 BASTIA             MILAN 1 - 0 JUVENTUS             GRANADA 0 - 0 SPORTING GIJON             Celta 4 - 1 Deportivo             UDINESE 3 - 1 PESCARA             Karabükspor 0 - 2 İst. Başakşehir             MANCHESTER CITY 1 - 1 SOUTHAMPTON             ATALANTA 2 - 1 INTER             CROTONE 1 - 2 NAPOLI             Osmanlıspor 1 - 2 Kasımpaşa             RB LEIPZIG 3 - 1 WERDER BREMEN             SEVILLA 1 - 0 ATLETICO MADRID             Chelsea 4 - 0 Manchester Utd.             Gençlerbirliği 1 - 1 Beşiktaş             GLADBACH 0 - 0 EINTRACHT FRANKFURT             LILLE 0 - 1 PARIS ST GERMAIN             Gaziantepspor 3 - 1 Osmanlıspor             SPORTING GIJON 1 - 1 SEVILLA             SUNDERLAND 1 - 4 ARSENAL             BURSASPOR 2 - 0 KONYASPOR             AUGSBURG 1 - 3 BAYERN             WERDER BREMEN 1 - 3 FREIBURG             WOLFSBURG 1 - 2 LEVERKUSEN             MANCHESTER UTD 0 - 0 BURNLEY             TOTTENHAM 1 - 1 LEICESTER             WATFORD 1 - 0 HULL             WEST BROM 0 - 4 MANCHESTER CITY             ALAVES 1 - 4 REAL MADRID             TOULOUSE 1 - 2 LYON             ADANASPOR 0 - 1 GALATASARAY             CRYSTAL PALACE 2 - 4 LIVERPOOL             DORTMUND 0 - 0 SCHALKE             ATLETICO MADRID 4 - 2 MALAGA             BASTIA 0 - 0 DIJON             GUINGAMP 1 - 0 ANGERS             LORIENT 2 - 2 MONTPELLIER             ST ETIENNE 1 - 1 MONACO             BARCELONA 1 - 0 GRANADA             İst. Başakşehir 5 - 1 Akhisar Bld. Spor             EIBAR 2 - 1 VILLARREAL             TRABZONSPOR 2 - 2 RIZESPOR             EVERTON 2 - 0 WEST HAM             NICE 4 - 1 NANTES             HOFFENHEIM 1 - 0 HERTHA             ATHLETIC BILBAO 1 - 1 OSASUNA             Fenerbahçe 5 - 0 Karabükspor             Köln 3 - 0 Hamburg             BETIS 0 - 1 ESPANYOL             Marsilya 0 - 0 Bordeaux             LAS PALMAS 3 - 3 CELTA             Kasımpaşa 2 - 1 Alanyaspor             KAYSERISPOR 0 - 1 ANTALYASPOR             İnegölspor 3 - 2 Sarıyer             Gümüşhanespor 2 - 1 A. Selçukspor             Çorum Bld.Spor 1 - 1 Trabzonspor             Kasımpaşa 2 - 1 Alanyaspor             KAYSERISPOR 0 - 1 ANTALYASPOR             Galatasaray 1 - 2 İst. Başakşehir             MALAGA 3 - 2 SPORTING GIJON             ALANYASPOR 4 - 3 GAZIANTEPSPOR             Karabükspor 0 - 0 Bursaspor             BAYERN 1 - 1 HOFFENHEIM             HAMBURG 2 - 5 DORTMUND             LEVERKUSEN 3 - 2 DARMSTADT             MANCHESTER CITY 1 - 1 MIDDLESBROUGH             SOCIEDAD 2 - 0 ATLETICO MADRID             MONACO 6 - 0 NANCY             Beşiktaş 2 - 1 Trabzonspor             CHELSEA 5 - 0 EVERTON             LYON 2 - 1 BASTIA             NAPOLI 1 - 1 LAZIO             RIZESPOR 2 - 2 ADANASPOR             REAL MADRID 3 - 0 LEGANES             Akhisar Bld.G.Spor 1 - 3 Fenerbahçe             Konyaspor 2 - 1 Kasımpaşa             TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             EINTRACHT FRANKFURT 0 - 0 HOFFENHEIM             MALAGA 1 - 1 GRANADA             OSASUNA 0 - 3 BARCELONA             Rizespor 0 - 1 Kasımpaşa             BAYERN 5 - 0 WOLFSBURG             Köln 1 - 1 Dortmund             HAMBURG 1 - 0 AUGSBURG             LEICESTER 4 - 2 MANCHESTER CITY             HERTHA 0 - 1 WERDER BREMEN             LILLE 2 - 1 MONTPELLIER             STENHOUSEMUIR 0 - 4 LIVINGSTON             MK DONS 1 - 1 CHARLTON             OXFORD 3 - 0 MACCLESFIELD             BLACKBURN 2 - 3 BRIGHTON             FULHAM 2 - 1 ROTHERHAM             LEEDS 2 - 0 READING             NORWICH 1 - 0 ASTON VILLA             SHEFFIELD WED 2 - 0 BARNSLEY             EVERTON 2 - 1 ARSENAL             CRYSTAL PALACE 1 - 2 MANCHESTER UTD             MANCHESTER CITY 2 - 0 WATFORD             MELBOURNE CITY 3 - 3 PERTH GLORY             24Erzincanspor 3 - 2 Elazığspor             Kırklarelispor 0 - 4 Gaziantepspor             BRIGHTON 3 - 0 QPR             SIVASSPOR 3 - 1 YENI AMASYASPOR             RIZESPOR 4 - 1 SANCAKTEPE BLD.SPOR             GENK 2 - 0 GENT             LIVERPOOL 4 - 1 STOKE             Beşiktaş 2 - 0 Boluspor             HEARTS 4 - 0 KILMARNOCK             

Cüneyt Çakır Rio Olimpiyatlarında

Rio'da düzenlenen 2016 Olimpiyatlarına başarılı futbol hakemimiz Cüneyt Çakır davet edildi.

Cüneyt Çakır Rio Olimpiyatlarında
Bu içerik 349 kez okundu.

Brezilya'nın Rio şehrinde düzenlenen 2016 Olimpiyatlarına başarılı futbol hakemimiz Cüneyt Çakır davet edildi. Fifa Kokartlı hakemimi Cüneyt Çakır klasman olarak üst düzey hakemler statüsünde, bu olimpiyatlara da katılması süpriz sayılmaz.

 

HAKEM HEYETİMİZ

FIFA kokartlı hakemlerimizden Cüneyt Çakır'a Olimpiyatlarda görev aldığı maçlarda FIFA kokartlı yardımcı hakemlerimizden Bahattin Duran ve Tarık Ongun yardımcılık görevi yapacak. Hakem heyetimiz Brezilya'nın Rio de Janeiro kentinde düzenlenecek olan 2016 Olimpiyatları futbol müsabakaları için bu şehre gitti.

 

19'UNCU ULUSLARARASI ORGANİZASYON

Fifa kokartlı hakemimiz Cüneyt Çakır Uluslararası klasmanda On dokuzuncu (19) organizasyonda görev almış olacak.

 

44 YIL ARADAN SONRA

Cüneyt Çakır ve hakem heyetimiz için Olimpiyatlar ilk değil. Daha önce olimpiyatlarda görev alan hakemlerimiz vardı. 1960 yılında Roma'da düzenlenen Olimpiyatlarda Ülkemizi hakem klasmanında temsilen Sulhi Garan ve 1972 yılında Münih'te düzenlenen Olimpiyatlarda Ülkemizi hakem klasmanında temsilen  Doğan Babacan görev almıştı.

 

TOPLAM 12 TAKIM

Olimpiyatlara ev sahipliği yapan Brezilya dışında toplamda 12 takım Futbol kategorisinde ter dökecekler. Bu takımlar Güney Afrika, Japonya, Fiji, Irak, Güney Kore, Meksika, Danimarka, İsveç, Almanya, Kolombiya, Nijerya olacak.

 

BAŞLANGIÇ ve BİTİŞ

2016 Olimpiyatları futbol müsabakaları 4 Ağustos 2016 Perşembe günü başlayacak ve 16 gün sürecek. 20 Ağustos 2016 Cumartesi günü oynanacak olan Final ile altın madalya mücadelesi sona erecek.

 

Cüneyt Çakır Cüneyt Çakır'ın yardımcıları Olimpiyatlar Olimpiyatlara katılan takımlar Cüneyt Çakırın görev aldığı maçlar
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray 3 - 1 Gaziantepspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Galatasaray 3 - 1 Gaziantepspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Trabzonspor 4 - 1 Adanaspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)
Trabzonspor 4 - 1 Adanaspor Maç Sonucu (GOLLER VE ÖZET)