MAÇ SONUÇLARI

Vitor Pereira Kovulmak Üzere

Fenerbahçe Teknik Direktörünün koltuğu sallantıda. Takımda kalacak mı? Gidecek mi? Son durum nedir gelişmeler nelerdir?

Vitor Pereira Kovulmak Üzere
Bu içerik 342 kez okundu.

Fenerbahçe Teknik Direktörünün koltuğu sallantıda. Geçtiğimiz günlerde Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe Teknik Direktörü Pereira'dan istifasını talep ettiğine dair haberler vardı. Bu talebe teknik direktör Pereira görevimin başındayım istifa etmeyi düşünmüyorum diyerek olumsuz cevap vermişti.

 

SOSYAL MEDYADAN ÇAĞRI

Bugün itibariyle Sosyal Medya'da bir araya gelen taraftar grupları Vitor Pereira'nın istifasını vermesini isteyen bir kampanya başlattılar. Öyleki Sosyal Medya sitesi twitter'da dünyanın en çok takip edilen konuları arasına Pereira'nın istifasını istediklerine dair tag'ı gündeme dahil etmeyi başardılar.

 

İLK KEZ SOSYAL MEDYADAN

Daha önce hiç bir teknik direktör için bu denli büyük bir kampanya başlatılmamıştı. Vitor Pereira bu girişime nasıl cevap vereceği konusunda henüz bir bilgi yok. Yapılmış bir açıklamada yok.

 

SEBEBİ BELİRSİZ

Daha önce malubiyetler ve kaçan şampiyonluğa rağmen Pereira'nın yanında olduğunu belirten Başkan Aziz Yıldırım neden fikir değiştirip Pereira'yı karşısına aldı bu konuda henüz net bir bilgi bulunmuyor. 

 

PEREİRA YERİNE

Bir kısım medyada Pereira'nın yerine getirilecek ismin dahi belli olduğu yazılsada henüz bu konuda da net bir bilgi bulunmuyor. Pereira yerine düşünüldüğü iddia edilen isim Olympique de Marseille'dan istifa eden Marcelo Bielsa. Hatta bazı haber siteleri abartarak Pereira transferinden öncede Bielsa'nın düşünüldüğü, Marseille'den istifa etmesinin sebebi olarak Fenerbahçe gösterilmiş. Sonrasında anlaşmazlık olması sebebiyle Bielsa istifa etmesine rağmen anlaşılamamış ve Pereira ile görüşmeler başlamış. Bu husus henüz sadece dedikodu olarak gündemde. 

 

MARCELO BİELSA KİMDİR

Arjantinli teknik adam 21 temmuz 1985 doğumlu olup Arjantin ve Şili milli takımlarını yönettiği süreçte adından çokca bahsettiren bir teknik direktör.

Pereira Aziz Yıldırım İstifa Çağrısı Fenerbahçe Sosyal Medya Twitter Fenerbahçe taraftar grupları
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke