Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

GOMEZ Beşiktaş'a Dönüyor

Transfer dedikodularında adı sıkça geçen Mario Gomez'i Beşiktaş'ta tutabilmek için yöneticilerden bir hamle geldi.

GOMEZ Beşiktaş'a Dönüyor
GOMEZ Beşiktaş'a Dönüyor Cem Güner
Bu içerik 738 kez okundu.

Transfer dedikodularında adı sıkça geçen Mario Gomez'i Beşiktaş'ta tutabilmek için yöneticilerden bir hamle geldi. Ve Mario Gomez'in de bu teklife sıcak baktığı bildirildi.

 

15 TEMMUZ VE SONRASI

15 Temmuz girişiminden sonra Beşiktaş ve Türkiye'den ayrılma kararı alan, bu kararda eşinin talebi olduğunu sosyal medyadan öğrendiğimiz Mario Gomez'in Türkiyeden ayrılmaması için ikna noktasında maaşına zam yapılması teklif edildiği öğrenildi.

 

TEK SORUN ÖDEME PLANI

Mario Gomez'in bu teklife sıcak baktığı ancak Beşiktaş ile arada tek sorun, yeni teklifin ödeme planı noktasında pürüzler bulunduğu bildirildi. 

 

SOSYAL MEDYADA

Gitme kararı verdiğini sosyal medyadan duyuran Mario Gomez'i Beşiktaş'ta tutmak için sosyal medya üzerinden bir çok Beşiktaşlı destek mesajları atmıştı. Yorumların içerisinde yalvarma noktasına varacak, sensiz yapamayız Süper Mario gibi mesajlar vardı, bu konu twitterda bir kaç gün trend topic olmuştu.

 

SON TEKLİF

Mario Gomez'e yapılan son teklifte yıllık alacağı net rakamın 3,5 milyon euro olduğu öğrenildi. Bu rakam imza bedeli ve bonuslarla beraber 6,5 milyon euro gibi bir rakama çıkıyor. Bu teklif Gomez için an itibariyle yapılan en yüksek teklif konumunda. Yıllık 6.5 milyon euro. 

Fiorentina'dan kiralık olarak getirtilen oyuncuyu bonservisi ile beraber almak isteyen Beşiktaş ödeme planı noktasında Fiorentina ile aralarındaki prüzü atmayı başarabilirse, Mario Gomez Beşiktaş'ta kalacak, süper ligde kalacak ve bu sezonda izleme fırsatı bulacağız.

 

 

SİZDE MARİO GOMEZ'E SOSYAL MEDYADAN MESAJ GÖNDERMEK İSTERSENİZ

 

Mario Gomez Beşiktaş Transfer Fiorentina Transfer dedikoduları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar