Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Evlatlıktan Reddedildi

Fetö Terör Örgütü mensubu olduğunu açıkca dile getiren basketbolcu Enes Kanter evlatlıktan reddedildi.

Evlatlıktan Reddedildi
Evlatlıktan Reddedildi Cem Güner
Bu içerik 1354 kez okundu.

Fetö Terör Örgütü'nün spor camiasında en büyük destekçisi olarak kendisini tanımlayan Enes Kanter'e ailesinden kötü haber geldi. 

 

EVLATLIKTAN RED

Enes Kanter'in İstanbul Medeniyet Üniversitesi'nde eğitim görevlisi olarak çalışan babası Mehmet Kanter bugün basına sunduğu dilekçe ile oğlu Enes Kanter'i evlatlıktan reddettiğini duyurdu. Mehmet Kanter yazmış olduğu dilekçede oğlunu bir çok kez uyardığını ancak oğlunun hipnotize olmuşçasına Fetö Terör örgütü için Türk Milletine ve Türk Bayrağına karşı çirkin söylemlerine devam ettiğini ve bu durumdan rahatsız olduklarını belirterek başlayan dilekçesinde Fetö Terör Örgütünün gerçekleştirmeye çalıştığı 15 temmuz girişimini de lanetlediğini ve kınadığını belirtti.

 

AÇIĞA ALINDI, SORUŞTURMA BAŞLATILMIŞTI

Enes Kanter'in babası Mehmet Kanter hakkında da 15 Temmuz sonrasında açığa alınma kararı verilmişti. Ve hakkında soruşturma başlatılmıştı. 

 

SOYİSMİNİ DEĞİŞTİR

Baba Mehmet Kanter yazdığı dilekçede oğluna hitaben soyismini bir an önce değiştirmesini istiyoruz, Kanter aileleri olarak onunla aynı soy ismini taşımak istemiyoruz, soyismimizi lekeliyor, dedi.

 

ANAM BABAM FEDA OLSUN

Enes Kanter darbe girişiminden sonra Fethullah Gülen lehine yorumlar yapması üzerine kendisine getirilen eleştiriler sonrasında yaptığı açıklamada; Vallahi Billahi Tillahi ne olursa olsun, herşey bir yana Hoca efendi bir yana, ne olursa olsun hizmeti bırakmayacağım, anam babam feda olsun gibi cümleler kullanmıştı.

 

Bir çok haber sitesine düşen bu haberden sonra Fetö Terör Örgütü Mensubu Enes Kanter'den henüz bir açıklama gelmedi.

 

MEHMET KANTER'İN EVLATLIKTAN RED YAZISI

Enes Kanter Basketbol Dünya Fethullah Gülen Fetö Terör Örgütü Fetö
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar