Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Galatasaray Sponsorunu Buldu

Galatasaray'da bir süredir sponsorlukla ilgili bir çok iddia vardı ancak hiç bir yöneticiden net bir açıklama yoktu. Bugün itibariyle sponsorluk anlaşması sağlandığı gündemde. Buyrun detaylar.

Galatasaray Sponsorunu Buldu
Galatasaray Sponsorunu Buldu Cem Güner
Bu içerik 616 kez okundu.

Galatasaray'da bir süredir sponsorlukla ilgili bir çok iddia vardı ancak hiç bir yöneticiden net bir açıklama yoktu. Bugün itibariyle sponsorluk anlaşması sağlandığı gündemde. 

 

BAŞKAN SİNYAL VERMİŞTİ

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek geçtiğimiz günlerde verdiği bir demeçte sponsorluk ile ilgili görüşmelerde artık sona yaklaşıldığını, bir kaç gün içerisinde durumun netlik kazanacağını ve yeni sponsoru duyuracaklarını belirtmişti. Beklenen açıklama bugün itibariyle geldi. 

 

NEF GAYRİMENKUL YENİ SPONSOR

Galatasaray Spor Kulübü bundan sonraki 4 yıl için yeni bir sponsorluk anlaşması imzalayarak yıllık 3 milyon dolar olmak üzere NEF Gayrimenkul sponsorluğuna alındı. Formalarda henüz sponsor logosu tam olarak nerede duracağı konusunda bir açıklama yapılmadı. Galatasaray seçtiği sponsor ile yine bir inşaat firması seçmiş oldu. Üst üste üçüncü sponsorunda inşaat firması olması dikkat çekti.

 

SOSYAL MEDYADA

Galatasaray sponsor bulma noktasında uzun bir süre geçirince sosyal medyada dalga konusu edilmişti. Rakip takım taraftarlarınca kendi sponsor firmaları örnek gösterilerek nispet yaparcasına yorumlar atılmıştı. Galatasaray Spor Kulübü bugün bu anlaşmayı sağlayarak bir sorunu daha çözmüş oldu.

 

Galatasaray Sosyal medya Sponsor Sponsorluk anlaşması şartları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar