Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Arda Turan'a Saldırı

Barcelona'da idman çıkışı kulüp binasının önünde bir grup taraftar Arda Turan'a saldırdı.

Arda Turan'a Saldırı
Arda Turan'a Saldırı Cem Güner
Bu içerik 1215 kez okundu.

Barcelona'da idman çıkışı kulüp binasının önünde bir grup taraftar Arda Turan'a saldırdı. Aracın önünü kesen 20-30 kişilik grup Arda Turan'a saldırdı. Arabasına vuran ve Arda diye bağıran grup güya imza isteyen bir taraftara Arda Turan imza vermediği için sinirlenmiş ve bu eylemi gerçekleştirmişler. 

 

OLAYIN OLUŞU

Arda Turan idmandan çıktıktan sonra ısrarla imza ve fotoğraf isteyen kalabalığı görmesine karşın aracını durdurmadığı, camını açmadığı ve gitmek istediği, bunun üzerine de taraftarların aracın önünü keserek araca vurmaya başlaması söz konusu. 

 

PROVOKATÖRLERİ GÜVENLİK SAKİNLEŞTİRDİ

Organize şekilde aracın önünde set oluşturup Milli Futbolcumuz Arda Turan'a saldırmaya çalışan provakatörleri stadyumun güvenlik görevlileri sakinleştirip onlara engel olmuş.

 

KARALAMA KAMPANYASI

Arda Turan'ın Barcelona transferinden sonra hakknda yürütülen ve halen devam eden bir karalama kampanyası varmış gibi Milli Futbolcumuz hakkında hep olumsuz haberler gündeme getirilmekte. Hakkında daha önce bir çok transfer dedikoduları da çıktı, Barcelona'da oynayamayacağı yönünde haberlerde cabası. Umarız bu saldırı haberide ciddi bir sonuç doğurmaz. 

 

Arda Turan Barcelona Oyuncuya saldırı Ardaya saldırı Taraftarlar saldırdı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar