Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Madalya Kazandı ama Kaybettiğini Sandı

Rio 2016 olimpiyatlarında Çin'li yüzücü Fu Yuanhui yarış sonrasında havuz başında muhabire röportaj esnasında madalya kazandığını öğrendi, şaşırdı, tepkisi görülmeye değerdi.

Madalya Kazandı ama Kaybettiğini Sandı
Madalya Kazandı ama Kaybettiğini Sandı Cem Güner
Bu içerik 977 kez okundu.

Rio 2016 olimpiyatlarında Çin'li yüzücü Fu Yuanhui 100 metre sırt üstü yarışı sonrasında havuz başında muhabire röportaj esnasında madalya kazandığını öğrendi, şaşırdı, tepkisi görülmeye değerdi.

 

HAVUZDAN ÇIKTIĞINDA KAYBETTİĞİNİ SANIYORDU

Havuzdan çıktığında madalya kazandığını bilmeyen ve yarış kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Fu Yuanhui'nin yanına Olimpiyatların sunulduğu kanalın spikeri yaklaştı. Yarışmacının önceki sakatlıkları hakkında ve nasıl başa çıktığını ile ilgili soru sordu. Yarışda madalya kazandığını anlayamamış olan Fu Yuanhui ise, üzgün olduğunu, kendisini çok zorladığını ancak başarılı olamadığını söylediği esnada, spiker araya girerek, bronz madalya kazandığını söyledi. 

 

ASYA REKORU KIRILDI

Yüzücü konuşması esnasında aldığı dereceden de bahsetti, 100 metre ters yüzme dalında 58,76 saniyelik bir derece kateden sporcu bu rekorun asya rekoru olduğunu dile getirdi. Sonrasında muhabir sağlık durumu sorusuna geçtikten sonra muhabirin söylemesi üzerine madalya kazandığını sporcu anlamış oldu.

 

NEFESİ KESİLDİ

Fu Yuanhui kamera karşısında madalya kazandığını öğrenmiş oldu, nefesi kesildi, gülmek ve ağlamak arasında giden sporcunun sevinci görülmeye değerdi. 

Video sosyal medyaya düşer düşmez bir çok kişi tarafından paylaşıldı. 

 Watch video!

Asya rekoru Yüzme Kazandığını anlamadı Muhabirden öğrendi Kaybetti sandı Kazandığını muhabirden öğrendi Kazandı ama kaybetti sandı Çin Bronz madalya Rio Olimpiyatları 2016
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar