MAÇ SONUÇLARI

Fenerbahçe'li Oyuncu Öldürüldü

Fenerbahçe'de bir dönem forma giymiş olan bir oyuncu polis tarafından şok tabancası ile öldürüldü.

Fenerbahçe'li Oyuncu Öldürüldü
Bu içerik 367 kez okundu.

Fenerbahçe'de 1995-1996 yıllarında bir dönem forma giymiş olan Dalian Atkinson polis tarafından şok tabancası ile öldürüldü.

 

OLAYIN OLUŞU

Olay gece saat 01:30 sularında oldu. Telford kasabasında bir evden 911'e çağrı düştü ve polis çağrısında bulundu. Polis ekipleri hızlı bir şekilde çağrının geldiği adrese yöneldiler. 15 dakika içerisinde olay yerine varan polis ekipleri, belirtilen adresin önünde Dalian Atkinson ile karşılaştı. Dalian Atkinson'un hareketlerinden şüphelenen rahatsız olan polisler Atkinson'a sakin olmasını ve durması gerektiğini söylediler. Atkinson evin kendisine ait olduğunu söyleyerek polislerin istediğini yerine getirmeyip direndi. Bunun üzerine polislerden birisi şok tabancasını çıkartarak Dalian Atkinson'a uzak mesafeden ateş etti. 

 

AMBULANS ÇAĞRILDI

Atkinson şok tabancasının evkisi ile yere yığıldı, polisler evi kolaçan edip olayı anlamaya çalıştılar. Bu esnada polislerden birisi de ambulansa haber verdi. Ancak ambulans olay yerine gelene kadar Atkinson olay yerinde can verdi. Olay yerine gelen ambulans ve sağlık ekiplerinin tüm müdahalelerine rağmen Dalian Atkinson hayata gözlerini yumdu. 

 

MAHALLE SAKİNLERİ ŞOKTA

Dalian Atkinson'un mahalleden komşuları olayın şokunu halen atlatabilmiş değil. O gece çağrıyı kim yaptı ve asıl olay neydi bu durum açıklığa kavuşmamışken sevdikleri komşularını kaybettiklerini ve bunun acısının çok ağır olduğunu dile getirdiler.

Dalian Atkinson 2001 yılında futbolculuk kariyerine son vermişti. Antrenörlük üzerine eğitim alsada herhangi bir takımda antrenörlük yapmadı. Kariyerinin en zirvesinde Aston Villa'da oynayan Atkinson için bugün kulüpten bir başsağlığı mesajı yayımlaması bekleniliyor.

 Watch video!

Fenerbahçe Futbolcu öldü Fenerbahçeli oyuncu öldü Dalian Atkinson Fenerbahçe oyuncusu polis tarafından öldürüldü Polis futbolcuyu öldürdü
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke