Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Ünlü Teknik Adam PUTİN Fanatiği Çıktı

Süper Lig'de yeni göreve gelen bir teknik adamın Putin ile çok samimi resmi ortaya çıktı. Hatta Putin'in Kremlin Sarayında ağırladığı tek teknik direktör olma niteliğine sahip bu teknik adam.

Ünlü Teknik Adam PUTİN Fanatiği Çıktı
Ünlü Teknik Adam PUTİN Fanatiği Çıktı Cem Güner
Bu içerik 702 kez okundu.

Süper Lig'de yeni göreve gelen bir teknik adamın Putin ile çok samimi resmi ortaya çıktı. Fenerbahçe'nin Pereira ile anlaşamaması sonrasında bu sezon için göreve getirdiği isim olan Dick Advocaat'ın Rusya Devlet Başkanı Vilademir Putin ile samimi bir resmi bulunduğu ve dostluklarının bulunduğu iddia edildi.

 

TEK OLMA ÖZELLİĞİ

Fenerbahçe'de yeni göreve gelen ve bugün ilk maçına çıkacak olan Dick Advocaat, Putin'i Kremlin sarayında ziyaret eden, Putin'in kabul ettiği tek teknik adam olma özelliğini taşıyor.

 

ILIMLI KARŞILANDI

Takmın başına gelir gelmez radikal kararlar alan ve transfer noktasında da bir çok ünlü isim ile görüştüğü dedikoduları gündemden düşmeyen Advocaat, takımdaki mevcut oyuncu kadrosu ile de iyi anlaşmış görünüyor. 

Galatasaray teknik direktörü Jan Olde Riekerink'in övgüler ile bahsettiği teknik direktör Advocaat'ın kremlin sarayınca Putin ile çekilmiş resmi basına yansıdı. 

 

Teknik Direktör Rusya Putin Dick Advocaat Fenerbahçe
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar