Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Ünlü Futbolcunun Tribi Kime?

Futbol dünyasında yaşanan her şeyin tam olarak gözler önüne serilmediği bir nevi magazin değeri olarak fazla görülmeyen futbol haberleri de son zamanlarda izleyiciler tarafından merakla ve ilgi ile takip edilmeye başlanmıştır. Futbol dünyasında yapılan maçlardan transferlere futbolcuların her zaman göz önünde olduğu günümüzde son olarak çok değişik ve beklenmedik bir olay yaşandı.

Ünlü Futbolcunun Tribi Kime?
Ünlü Futbolcunun Tribi Kime? Doğukan
Bu içerik 498 kez okundu.

İdmana Katılmadı!

Şu sıralar Türkiye'nin başarılı takımlarından Galatasaray'a transfer gerçekleşmesi ile gündemde olan Belçikalı futbolcu Jason Denayer,  Manchester City'nin dün yapılan futbol idmanına katılmadı. Galatasaray'a transfer haberleri ile gündeme bir anda yükselen futbolcu ile ilgili süreç hala beklenmektedir. Geçen sezonu Galatasaray futbol takımında geçici olarak geçiren başarılı futbolcunun kulübü Manchester City'deki durumun netleşmesini beklemektedir.

Ceza Alacak mı?

Yapılan futbol idmanına katılmama nedeni ise hale bilinmemektedir ve futbolcu halen bir açıklama yapmamıştır. Akla ilk gelecek olan sakatlık durumunun da olmadığı bilinerek futbolcunun bu davranışı gerçekleştirmesi tüm futbol severleri ve Manchester City takımını da şaşkınlığa uğratmıştır. Söylentilere göre ise bir süredir takım ile sorun yaşamış olduğu ve bu davranışının da buna bir tepki amaçlı olduğu düşünülmektedir. Belçikalı futbolcunun kiralık olarak takımdan çıkarılması beklenenler arasındadır. Oyuncunun yapmış olduğu bu davranış üzerine futbol severlerden yorumlar ve eleştiriler de çok gecikmedi. Kimileri bu davranışını çocukça bulurken kimileri kendi egosu ile sorunları olduğunu kimileri ise futbolcunun başarısı ile ilgili birçok iyi ve kötü olarak eleştiri de bulundular. 

Jason Denayer Denayer Jason Galatasaray İdmana Çıkmadı Manchaster City
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar