Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Galatasaray'da Gözden Düşenler

Galatasaray'da transferde sıcak saatler yaşanmaya devam ediyor. Takıma bir yandan yeni oyuncular katılırken bir yandan da başarısız olan oyuncularla yollar ayrılıyor. Özellikle geçen sezon yaşanan başarısızlıklardan sonra taraftarlar tarafından istenmeyen adam ilan edilen bazı oyunculara yönetim tarafından kendilerine kulüp bulmaları gerektiği bildirilmişti.

 Galatasaray'da Gözden Düşenler
 Galatasaray'da Gözden Düşenler Doğukan
Bu içerik 445 kez okundu.

Ayrılmak İstemiyorlar!

Bu oyuncular arasında takımın tecrübeli oyuncularından Olcan Adın, Umut Bulut ve büyük umutlarla transfer edilen Tarık Çandal bulunuyor. Bu futbolcular içerisinde Galatasaray yönetimini en fazla Umut Bulut ve Tarık Çamdal uğraştırıyor. Şu ana kadar Gençlerbirliği, Karabük, St. Gallen gibi takımlardan teklif alan Umut Bulut teklifleri geri çevirmişti. Olcan Adın ise yine aynı şekilde bazı teklifleri geri çevirip takımda kalmak istese de daha sonra karar değiştirip takımdan ayrılmaya karar vermişti. Tarık Çamdal ise Galatasaray'dan aldığı başka bir takımdan alamadığı için takımda kalıp parasını almaya karar verdi.

Umut Bulut'tan Sevindirici Haber Geldi!

Futbolcular için bu durumlar yaşanırken Galatasaray yönetimini sevindiren haber Umut Bulut'tan geldi. Tecrübeli golcü Kayserispor'la anlaştı. Böylelikle UEFA ile mali sıkıntılar yaşayan Galatasaray yönetimi bir sıkıntısından kurtulmuş oldu. Ortaya atılan iddaya göre Umut Bulut'un Kayserispor'dan alacağı yıllık ücretin yarı olan 900 bin Euro'yu Galatasaray Spor Kulübü ödeyecek. Kayserispor'dan toplamda bir senelik 1.8 milyon Euro kazanacak olan golcü oyuncu için Galatasaray'a herhangi bir kiralama bedeli ödenmeyeceği de ortaya atılan iddalar arasında yer aldı. 

Umut Bulut Galatasaray Transfer Transfer Olacak mı? St. Gallen Sevindirici Haber Tarık Çamdal Olcan Adın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi