Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Pereira; Aziz Yıldırım’ı Çevresi Yanlış Yönlendiriyor

Fenerbahçe’nin eski çalıştırıcısı Vitor Pereira, Menajeri Charles Henrotay ile Standart Liege ile Cherloi arasında yapılan karşılaşmayı izlemek üzere, Belçika’nın Liege kentinde bir restoranda bulunduğu sırada, orada bulunan gurbetçilerle görüşerek, Fenerbahçe hakkında açıklamalarda bulundu. Hocaya yöneltilen sorulara karşılık açıklamaları şöyle;

Pereira; Aziz Yıldırım’ı Çevresi Yanlış Yönlendiriyor
Pereira; Aziz Yıldırım’ı Çevresi Yanlış Yönlendiriyor Doğukan
Bu içerik 800 kez okundu.

Yöneticilerin Açıklamalarına Bakın!

Fenerbahçe’ye kötü futbol oynattığım söyleniyor; Ancak, beni her zaman eleştiren Aziz Yıldırım dahi Fenerbahçe’nin kötü oyunundan bahsetmedi. Ayrıca, Beşiktaş’ın şampiyonluğu konusunda yöneticilerin yaptığı açıklamalara bir bakın. Braga’ya elendiğimiz maç ortada.

Van Persie Neden Oynatılmadı?

Van Persie’yi neden oynatmadın? diyorlar; Van Persie gibi bir oyuncuyu neden oynatmayayım? Çok önemli bir sakatlığı oldu. Hem bizim, hem onun doktorları üst üste maç oynayamaz diye raporlar verdiler. Bunlara rağmen, Profesyonelce davranmadı ve kendisine iyi bakmayarak ona verilen şansları geri tepti.

Fenandao Hakkında Konuştu

Fernandao’nun, aşırı yediği için kilo problemi olduğu konusunda hemfikiriz. Ancak, amatör olan birini alıp, Fenerbahçe’de profesyonel yapmaya çalıştık.

Emenike Olmaz Dedim!

Emenike ile yürümeyeceğini geçen sezon da söyledim. Dubai’de yapamadı. İngiltere’de bir kaç maçta oynayabildi. Aziz Yıldırım, geri geleceğini söylediğinde onunla olmaz dedim. Beni dinlemedi ve “Ona göre sistem oluştur” dedi.

Aziz Yıldırım Çok Israrcıydı!

Aziz Yıldırım çift forvet konusunda ısrarcıydı. Ozan ve Salih’i oynatmam için defalarca uyarıda bulundu. Ancak, söylediği şekilde Salih ve Ozan’dan kurulu bir orta saha ile 4-4-2 oynasaydık her maç çok yerdik.

"Aatıf'ı Aldık Onu Oynat!"

On numara aldırmak istediğimi söyledim. Başkan, “Aatıf’ı aldık onu oynat” dedi. Tüm bunların üstüne Van Persie, Ozan, Aatıf, Emenike, Salih ve Volkan’ı alıp 4-3-3 oynatsak kaç gol yerdik?

Aziz Yıldırım’ı, Çevresi Yanlış Yönlendiriyor.

Türkiye’ye dönebilirim, takım bile yönetebilirim. Fenerbahçe’den gönüllü ayrılmadım. Bu yüzden paramı almak isterim. Fenerbahçe sevgim yüzünden sorun çıkarmadan ayrıldım. Aziz Yıldırım’ın Fenerbahçe sevgisi tartışılamaz. Ancak, Aziz Yıldırım’ı, çevresi yanlış yönlendiriyor.

Fenerbahçe Vitor Pereira Fenerbahçe Hakkında Konuştu Aziz Yıldırım
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar