Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Diarra Transferinde Son 48 Saat

Galatasaray'ın transfer gündemini uzun zamandır meşgul eden Lassana Diarra, kulübüyle yaşadığı sorunlar nedeniyle Galatasaray'la bir türlü imza aşamasına gelemedi. Öte yandan Galatasaray teknik direktörü Jan Olde Riekerink ise, ön libero transferinin bir an önce sonuçlanması gerektiğini yönetime iletti. Bunun üzerine harekete geçen Galatasaray yönetimi, oyuncuya 'Seni 2 gün daha bekleriz' mesajını gönderdi. 2 gün boyunca Lassana Diarra transferinden herhangi bir sonuç çıkmazsa Galatasaray alternatif isimlere yönelecek.

Diarra Transferinde Son 48 Saat
Diarra Transferinde Son 48 Saat Doğukan
Bu içerik 487 kez okundu.

Riekerink Transfer İstiyor!

Özellikle Karabük maçında orta sahada fazlasıyla eksik olduklarını gören Riekerink, bu bölgeye mutlaka bir transfer yapılması gerektiğini bildirdi. Riekerink, yönetime 'Diarra transferi olmuyorsa, yerini başkasını alın' şeklinde görüş bildirdi. Bunun üzerine harekete geçen yönetim, Lokomotiv Moskova ile sorunlarını bir türlü çözemeyen Diarra'ya net bir mesaj iletti. Diarra'yı maksimum 2 gün daha bekleyecek olan yönetim, bunun ardından alternatiflere yönelecek.

İspanyol Gazetesi; Galatasaray, Gianlarco Gonzales ile İlgileniyor                                                                                                                     

Galatasaray'ın ön libero transferi için düşündüğü alternatif isimlerle alakalı olarak İspanyol El Mundu Deportivo Gazetesi'nden bir iddaa geldi. Galatasaray'ın Palermo'da forma giyen oyuncu Gianlarco Gonzales ile ilgilendiğini belirten gazete, aynı zamanda Villarreal'in de bu oyuncuyla ilgilendiğini yazdı. Bu iki takımın da Gonzales ile ilgilenmesinin, oyuncunun fiyatını yükselttiği de haberde aktarılan bilgiler arasında.

Obi Mikel Diğer Seçenek

Yönetim'in 31 yaşındaki Lassana Diarra'dan bir sonuç çıkmaması halinde düşündüğü alternatiflerden birisi de Chelsea'de top koşturan Obi Mikel. Chelsea'den yıllık 4.5 milyon Euro alan Mikel'e, Galatasaray yönetimi yıllık 3 milyon Euro önerdi.

Lassana Diarra Galatasaray Son saatler Transfer Galatasaray Transfer Obi Mikel
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar