MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             EINTRACHT FRANKFURT 0 - 0 HOFFENHEIM             MALAGA 1 - 1 GRANADA             OSASUNA 0 - 3 BARCELONA             Rizespor 0 - 1 Kasımpaşa             BAYERN 5 - 0 WOLFSBURG             Köln 1 - 1 Dortmund             HAMBURG 1 - 0 AUGSBURG             

Aziz Yıldırım'ın Fetö İddialarına Trabzonspor Camiasından Sert Cevap

24 Ağustos akşamı özel bir kanalda canlı yayına katılan ve program boyunca hem sportif hem siyasi hem de ülke gündemi yakından ilgilendiren konulara değinen Aziz Yıldırım, Trabzonspor hakkında yapmış olduğu açıklamalarla da Trabzonluların ve Trabzonsporluların hedefi olmuştur.

Aziz Yıldırım'ın Fetö İddialarına Trabzonspor Camiasından Sert Cevap
Bu içerik 372 kez okundu.

Aziz Yıldırım'ın Trabzonsporu Hedef Alan Konuşmaları

Fetö terör örgütü ile ilgili açıklamalar yapan sayın Aziz yıldırım 3 Temmuz süresinde kendilerini hedef alan bir dava sürecinin başlatıldığını ve başından beri bu süreci Fetö terör örgütünün gerçekleştirdiğini ifade ettiklerini anlatmıştır. Fethullah'çı Terör Örgütü Fetö nün kendilerine kumpas kurduğu iddiasını yineleyen Aziz Yıldırım, terör örgütünün bu kumpası başarılı kılması için de Fenerbahçe'nin başarılı olmasının beklendiğini ve Trabzonspor ile şampiyonluk yarışında oldukları 2010-2011 sezonunun şampiyonlukla tamamlanmasının ardından bu kumpasın devreye sokulduğunu anlatmıştır. Bu iddialara Trabzonspor cephesi ise sert tepki göstermiştir.

İşte Trabzonsporluların Cevabı!

Şike ve teşvik davası nedeni ile mahkemelik olan 2010-2011 sezonu şampiyonunun kendileri olduğunu düşünen Trabzonsporlular, Aziz Yıldırım'ın kendilerini Fetö mensubu gibi göstermesine müsaade edilmeyeceğini ve bu sözleri sebebi ile gerekli adli sürecin başlatıldığını açıklamıştır. 

Ayrıca bu açıklamalar nedeni ile kendilerine cevap hakkı doğduğunu savunan Trabzonsporlu yetkililer, program yapımcılarından gerekli davetleri almaları durumunda ekranlarda bu konu hakkında gerekli cevabı ve bilgilendirmeleri yapacaklarını açıklamışlardır. Bu gibi bir sebeple Trabzonspor'un temiz ve şeref dolu mazisini zan altında bırakmak isteyenlerin öncelikle kendi tesislerinde bu terör örgütü üyeleri ile yaptıkları çift kale maçların ne anlama geldiğini kamuoyuna açıklamalarını bekliyoruz şeklinde serzenişleri ise dikkat çekidir. 

Trabzonspor Fenerbahçe Aziz Yıldırım Sert Açıklamalar Trabzonspor Yöneticileri Fetullahçı Terör Örgütü
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke