MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             EINTRACHT FRANKFURT 0 - 0 HOFFENHEIM             MALAGA 1 - 1 GRANADA             OSASUNA 0 - 3 BARCELONA             Rizespor 0 - 1 Kasımpaşa             BAYERN 5 - 0 WOLFSBURG             Köln 1 - 1 Dortmund             HAMBURG 1 - 0 AUGSBURG             

Fethullahçı Yandaşlarına En Büyük Ceza

Fethullahçı Terör örgütü yandaşları oldukları tespit edilen Galatasaray'ın eski futbolcuları olan Arif Erdem, Uğur Tütüneker ve İsmail Demiriz'e verilebilecek en büyük ceza verilmiştir. Sahip oldukları bütün mal varlıkları ellerinden alınmıştır. Bununla birlikte futbolcular adına düzenlenen soruşturma devam etmektedir. Fethullahçı terör örgütüne bağlı bütün futbolcular tespit edilerek gerekli ceza verilmektedir.

 Fethullahçı Yandaşlarına En Büyük Ceza
Bu içerik 144 kez okundu.

Sahip Olduklarına El Konuldu!

Yakın zamanlarda Fethullahçı terör örgütüne üye olduğu tespit edildiği için futbolcu Hakan Şükür'e soruşturma açılmıştır. Ardından yakalanması kararı alınarak her yerde aranmıştır fakat kendisinin yurtdışına kaçtığı tespit edilmiştir. Bulunabileceği her yere arama gerçekleştirilmiştir. İnce ve sıkı araştırmalar sonucunda Hakan Şükür'ün Fetö terör örgütüne bağlı olduğu somut deliller ile tespit edilmiştir. Somut deliller de toplanarak Hakan Şükür'ün sahip olduğu banka hesapları, sahip olduğu mal varlıkları ele geçirilmiştir. Ayrıca sahip olduğu ne kadar mal varlığı var ise ele geçirilmiştir. Fethullahçı Terör örgütü soruşturması için eski futbol imamı dinlenecektir. 

Sait Alpsoy İfade Verdi!

Sait Alpsoy verdiği ifadede eski futbolcuların primlerden ve Dünya kupalarından kazandıkları mal varlıklarını Pensilvanya'ya götürüldüğünü açıkladı. Bu şekilde Fethullah Gülen terör örgütüne hizmette bulunduklarını açıkça belirtmiştir. Fethullah Gülen terör örgütüne bağlı olan herkes devlet tarafından tespit edilmekte ve gereken her türlü cezalar verilmektedir. Özellikle futbolcuların bu terör örgütüne bağlı oldukları tespit edildiği için isimleri ve somut delilleri ile birlikte mal varlıklarına el konulmuştur. 

Sait Alpsoy FETÖ Fetullahçı Terör Örgütü Spor Hakan Şükür Uğur Tütüneker Arif Erdem Terör
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke