MAÇ SONUÇLARI

Futbolcu Özyakup'ta Yırtık Teşhisi

Futbol camiası dışarıdan ne kadar güzel ve bir o kadar da dikkat çekici görünse de kendi içinde zorlukların bulunduğu inkar edilemez. Özellikle futbolcuların sporları, antrenmanları ve yedikleri, içtikleri her şey çok dikkat edilmeli ve bir program dahilinde mutlaka olmalıdır. En zoru ise yaşanması yüksek bir muhtemel olan, futbol gibi bir sporda sakatlıklar olmaz ise olmaz tehlikelerden biridir. Geçtiğimiz günlerde futbol camiasında sık olarak başa gelen bu sakatlanmalara bir yenisi daha eklendi.

Futbolcu Özyakup'ta Yırtık Teşhisi
Bu içerik 214 kez okundu.

Oğuzhan Özyakup'da Yırtık Tespit Edildi

Konyaspor maçının son dakikalarına doğru sakatlanarak oyundan çıkması gereken başarılı futbolcu Oğuzhan Özyakup ciddi bir sakatlık geçirdi. Oyunun 63. dakikasında oyundan çıkan Özyakup'un sol kalça aduktor magnus kasında bir yırtık olduğu uzmanlar tarafından söylendi. Futbolcunun sakatlığı üzerine yapılan açıklama da ise sol magnus kasında 1-2 derece yırtık olduğu teşhisi konarak tedavi altına alındı.

Yaklaşık 2 Hafta Yok!

Fubolcunun sakatlığı sebebi ile yaklaşık 2 hafta kadar sahalarda uzak kalacağı söylenenler arasında. Başarılı futbolcunun sakatlık durumu İstanbul'da çekilecek olan MR'den sonra belli olacağı kesin bilgiler arasında. Ayrıca konuşulan söylentiler arasında Oğuzhan Özyakup'un milli takım kadrosundan da çıkarılması bekleniyor. Oyunun 63. dakikasında sol kasığına ağrı giren oyuncunun yerine Rhodolfo oyuna dahil olup maçı o devam ettirmiştir. Maçtan sonra izleyicinin ve taraftarların merakını gidermek amaçlı Beşiktaş yönetimi internet sitesi üzerinden bu açıklamalarda bulunmuştur. Futbolcunun sağlık durumu ile ilgili haberler izleyiciler tarafından merakla beklenmekte olup, taraftarların da gözü daha detaylı bir açıklamanın peşindedir. 

Oğuzhan Özyakup Oğuzhan Beşiktaş Yırtık Tespit Edildi 2 Hafta Yok Sakatlık
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke