MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             

İnter Caner Erkin'i Bedava Vermiş

Caner Erkin'in Beşiktaş'a transferi ile ilgili olarak Beşiktaş Kulübü Caner Erkin transferini KAP'a bildirdi.

İnter Caner Erkin'i Bedava Vermiş
Bu içerik 262 kez okundu.

Caner Erkin'in Beşiktaş'a transferi ile ilgili olarak Beşiktaş Kulübü Caner Erkin transferini KAP'a bildirdi. Bildirilen veriler gerçekten çok ilginç. Caner Erkin'in Fenerbahçe'den İnter'e transferi noktasında 8-9 milyon Euro'lardan bahsedilirken, transfer detayları gizli tutuldu. Sonrasında Caner Beşiktaş'a kiralandı ancak Kap verilerine göre Beşiktaş kulübü Caner Erkin için İnter'e kiralama bedeli ödemeyecek. 

 

İLGİNÇ BİR KİRALAMA

Fenerbahçe'den İnter'e transfer olan bir oyuncunun bedelsiz olarak aynı ligde bir takıma kiralanması akılda soru işaretleri oluştursa da sonuç olarak Caner Erkin'i bu sezon Beşiktaş forması ile izleyeceğiz. 

 

SATIN ALMA OPSİYONU

Kiralama sözleşmesine satın alma opsiyonunun eklendiğinide Beşiktaş kulübü Kap'a bildirdi. Öyle ki ücretsiz oynayacağı bir sezon sonunda olurda Beşiktaş Caner Erkin'den memnun kalırsa 1 milyon Euro gibi bir bedele Caner'i Beşiktaş transfer edebilecek. 

 

CANER NE KADAR KAZANACAK

Caner Erkin ise Beşiktaş'ta oynayacağı 2016-2017 sezonu için 1,750 milyon Euro garanti ücret ve takımın kazandığı her puan için 4,000 Euro para kazanacak. 

 

FARKLI SORU İŞARETLERİ

Caner'in yeni transfer olduğu takımdan bedelsiz olarak başka bir takıma kiralanması acaba takım içinde bir uyuşmazlık mı oldu yada teknik heyet ile arasında olumsuzluklar mı oluştu gibi soruları gündeme getirsede, tartışma programlarından öteye gitmeyen bir dedikodu bu. Henüz kiralama ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. 

 

ÜÇ BÜYÜKLERDE DE OYNADI

Caner Erkin ayrıca bu sezon Beşiktaş forması ile sahaya çıktığı anda üç büyüklerin hepsinde forma giyen oyuncular listesine dahil olacak.

 

Caner Erkin Beşiktaş İnter Transfer haberleri
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke