Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Cezaevine Gönderilen Atilla Taş: FETÖ’nün Amacında Bir Eylemde Bulunmadım

Bir dönemin ünlü sanatçılarından, hakkında FETÖ Soruşturması kapsamında yakalama kararı çıkartılan isimlerinden Atilla Taş, savcılığa verdiği ifadesinde çarpıcı söylemlerde bulundu.

Cezaevine Gönderilen Atilla Taş: FETÖ’nün Amacında Bir Eylemde Bulunmadım
Cezaevine Gönderilen Atilla Taş: FETÖ’nün Amacında Bir Eylemde Bulunmadım Haberci
Bu içerik 815 kez okundu.

Bir dönemin ünlü sanatçılarından, hakkında FETÖ Soruşturması kapsamında yakalama kararı çıkartılan isimlerinden Atilla Taş, savcılığa verdiği ifadesinde çarpıcı söylemlerde bulundu. Kendisinin medya içerisinde olan isimler arasında en popüler isimlerden biri olduğunu ve Twitter’da 1.6 milyon takipçisi olduğunu söyleyen Taş, bu yüzden kapatılan Meydan Gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Levent Kenez’in kendisine gazetede yazması için teklifte bulunduğunu söyledi. Kendisinin de bir süredir işsiz olduğunu ve Kenez’in teklifini kabul ettiğini fakat himmet adı altında kesinlikle kendisine bir para transferi yapılmadığının altını çizdi.

FETÖ’NÜN AMAÇLARINA DAHİL OLMADIM, AMAÇLARINA UYGUN EYLEMDE BULUNMADIM
Fethullahçı Terör Örgütünün
Türkiye içerisinde ki yapılanmasına dair kendisinin herhangi bir bilgiye sahip olmadığını, örgütün amaçlarına uygun eylem ve söylemlerde bulunmadığını belirten eski müzisyen Atilla Taş, darbenin yaşandığı gecede evinde olduğunu, iç savaş girişimlerinin mikroblog paylaşım sitesi olan Twitter’dan öğrendiğini, dava sürecinde beraat talep ettiğini ifade etti. Kendisinin yıllardır aynı adreste ikamet ettiğini de belirten Taş, “Bu yüzden tutuksuz yargılanmayı talep ediyorum. Bir silahlı terör örgütü gazete kurabiliyorsa ve ben burada çalışıyorsam benim ne suçum var. Devlet buna neden izin veriyor” ifadelerini kullandı.  

atilla taş tutuklandımı son durum fetö soruşturma açıklama ifade
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar