MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             

Galatasaraylı Eski Futbolcu Arif Erdem Yakalandı mı?

Galatasaray yönetimi Fethullahçı Terör Örgütüne yönelik yürütülen soruşturmalar kapsamında haklarında arama kararı çıkartılan Arif Erdem, İsmail Demiriz, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve Bursa Valisi Şahabettin Harput’un kesin ihracı için disiplin kuruluna rapor hazırlayarak sevkini istedi.

Galatasaraylı Eski Futbolcu Arif Erdem Yakalandı mı?
Bu içerik 633 kez okundu.

Galatasaray yönetimi Fethullahçı Terör Örgütüne yönelik yürütülen soruşturmalar kapsamında haklarında arama kararı çıkartılan Arif Erdem, İsmail Demiriz, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve Bursa Valisi Şahabettin Harput’un kesin ihracı için disiplin kuruluna rapor hazırlayarak sevkini istedi. Ulusal yayın yapan bir gazetenin haberine göre, bu isimlerin yanı sıra eski futbolcu Hakan Şükür’e de Galatasaray Yönetimi tarafından tebligat gönderildiği, gönderilen tebligata cevap olarak savunma yapması istendiği söylendi. Diğer taraftan haberde Hakan Şükür’ün Türkiye adresinde olmadığı için ise tebligatın boş olarak geri döndüğü ifade edildi. Galatasaray yönetimi 15 ile 20 gün arasında sürecek sürecin sonunda ilgili isimlerin kesin ihracını hedefliyor.

FUTBOL’DAKİ YAPILANMANINDA ÖNÜNE GEÇİLMEYE HAZIRLANILIYOR
Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ)’nün devletin kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra sportif noktalara da sızmalar gerçekleştirdiği ifade edilirken, güvenlik güçlerinin adli merciler tarafından verilen kararlar ile operasyonlarına devam ettiği ifade ediliyor. Öte yandan emniyete yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre ise Atatürk Havalimanından ülkeye giriş yapan Uğur Tütüneker’de sorgulanmak üzere gözaltına alınarak İstanbul Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

arif erdem fetö galatasaray hakan şükür soruşturma operasyon arif erdem yakalandımı arif erdem fetö
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke