Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Lyon’un Yıldızı Lacazette’nin Serbest Kalması İçin 70 Milyon Euro Bedel

Fransa liginin köklü ekiplerinden Lyon’un yıldızı Lacazette’nin serbest bırakılması için kulüp yöneticileri rekor bir sözleşme sunmaya hazırlanıyorlar.

Lyon’un Yıldızı Lacazette’nin Serbest Kalması İçin 70 Milyon Euro Bedel
Lyon’un Yıldızı Lacazette’nin Serbest Kalması İçin 70 Milyon Euro Bedel Haberci
Bu içerik 333 kez okundu.

Fransa liginin köklü ekiplerinden Lyon’un yıldızı Lacazette’nin yaz döneminde takımdan ayrılmasına izin vermeyen kulüp yöneticileri, PSG’nin ardından ikinci olarak tamamladıkları sezondan sonra, bu yıla daha iyi bir başlangıç yapabilmek için, rekor bir bedel ödemeye hazırlanıyor. Fransa merkezli uluslararası yayın yapan L’Equipe gazetesinin yaptığı habere göre Lacazette’nin 2019 yılına kadar sözleşmesi ve bunun yıllık bedelinin 4.8 milyon Euro olduğu belirtilirken, yeni sözleşme ile birlikte yıllık maaşının 6.3 milyon olacağı ifade ediliyor.

EĞER SÖZLEŞME OLURSA, TAKIMDA EN ÇOK KAZANAN VALBUENA’YI GERİDE BIRAKACAK

Eğer sözleşme gerçekleşirse takımda en çok kazanan Valbuena’ı geride bırakacak olan Lacazette ise sosyal medya üzerinden şu açıklamalarda bulundu. “Fransa ligini seviyorum, zorlu ve kondisyon isteyen bir lig, futbolcuların sürekli olarak çalışması gerekiyor. Lyon ile güzel bir grafik yakaladığıma inanıyorum. Geçtiğimiz transfer döneminde takımdan ayrılmam noktasında bir takım sorunlar yaşandı. İlerleyen süreçler ne gösterecek bilmiyorum, bize sunulan sözleşmeyi detayları ile inceleyeceğiz. Buradan bir kez daha Lyon taraftarlarına teşekkürlerimi sunuyorum. Burada kalmamı istediklerini biliyorum fakat benimde kafamda bazı şeyleri netleştirmem ve ona göre hareket etmek gerekecek” 

lyon fransa lacazette transfer transfer bedeli
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yusuf Yazıcı, İspanyol Ekip ile Görüşmelere Başladı
Yusuf Yazıcı, İspanyol Ekip ile Görüşmelere Başladı
Fenerbahçe Camiasından Slimani Sesleri Arşa Yükseldi
Fenerbahçe Camiasından Slimani Sesleri Arşa Yükseldi