Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Fenerbahçe Teknik Direktöründen Kurmaylarına Özel Talimat

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, kurmaylarına Fenerbahçe’nin geçtiğimiz sezon oynadığı bütün maçları izlemeleri yönünde talimat verdi.

Fenerbahçe Teknik Direktöründen Kurmaylarına Özel Talimat
Fenerbahçe Teknik Direktöründen Kurmaylarına Özel Talimat Haberci
Bu içerik 398 kez okundu.

Transfer döneminde Fenerbahçe tarafından yapılan en büyük hamlelerden birisi olarak nitelendirilen teknik direktör Dick Advocaat’ın bugün sabah saatleri itibari ile kurmayları ile irtibata geçerek bir takım talimatlar verdiği bildirildi. 2016 – 2017 Spor Toto Süper Lig sezonuna milli maçlar nedeni ile verilen arayı değerlendirmek istediği aktarılan tecrübeli teknik direktörün çalışmaların ara verilmeksizin devam ettirilmesi konusunda verdiği talimatların detayları sosyal medya platformlarında Fenerbahçeli taraftarlar arasında geniş yankı buldu.

GEÇEN SEZONUN BÜTÜN MAÇLARI İZLENECEK
2016 – 2017 Spor Toto Süper Lig sezonunun şampiyon olarak tamamlanması için çalışmalarını sürdürmekte olan teknik direktörü Dick Advocaat’ın yardımcıları olan Mario Been ve Cor Pot’a Fenerbahçe takımının geçtiğimiz sezon mücadele ettiği iç ve dış sahadaki maçlarını izlemesi yönünde talimat verdiği belirtilirken detaylı bir rapor hazırlanması  konusunda talepte bulunduğu aktarıldı.

TAKIMIN BİREYSEL ZAAFLARININ ÖNÜNE GEÇİLECEK
Tecrübeli teknik adam Advocaat’ın bahsedilen talimatı, Fenerbahçe takımında forma giymekte olan futbolcuların bireysel olarak yaptığı hataların ortaya koyulması ardında verdiği ifade edilirken genel anlamda yaşanan takım içi irtibat problemlerinin ve kaydedilen eksikliklerin giderilmesi adına hazırlanacak olan rapor doğrultusunda gelecek maçlara dikkat edileceği söylendi. Raporun ardından Advocaat’ın takımın planlanan oyuna hızlı bir şekilde ulaşması adına ilerleme kaydetmesini beklediği ifade edildi.

 

fenerbahçe dick advocaat yeni sezon
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar