MAÇ SONUÇLARI

Jimmy Durmaz’dan İbrahimoviç’e Çağrı: Geri Dön!

İsveç Milli Takımı’nın en önemli oyuncularından birisi olarak nitelendirilen Jimmy Durmaz, ünlü futbolcu Zlatan İbrahimoviç’e çağrıda bulunarak takıma geri dönmesini istedi.

Jimmy Durmaz’dan İbrahimoviç’e Çağrı: Geri Dön!
Bu içerik 165 kez okundu.

Yunanistan Birinci Ligi’nin en önemli takımlarından birisi olduğu bilinen Olympiakos’tan Fransız futbol kulüsü Toulouse’a transfer olduğu bilinen İsveçli futbolcu Jimmy Durmaz’ın geçtiğimiz gün akşam saatlerinde düzenlenen basın toplantısında Erkan Zengin ve Zlatan İbrahimoviç’in İsveç Milli Takımı’ndan ayrılmasının ardından kendisini yalnız hissettiği yönünde açıklamalarda bulunduğu belirtildi.

İBRAHİMOVİÇ’İN HEPİMİZ ÜZERİNDEN BÜYÜK BİR ETKİSİ VARDI
Başarılı futbolcu Zlatan İBrahimoviç’in İsveç forması ile sahaya çıkan tüm futbolcular üzerinden büyük bir etkisinin olduğunu dile getiren Jimmy Durmaz’ın düzenlediği basın toplantısında ‘Zlatan’ın sahaya çıktığı mücadelelerde bütün baskı, bütün gözler onun üzerindeydi. Şimdi o yok ve bizler bu baskıyı bütün takıma yaymak zorunda kalıyoruz. İbrahimoviç’in aramızda olmamasının bütün takımı üzdüğü açık ve net bir gerçek, şahsım adına ben onun hala İsveç Milli Takımı’nda forma giyebilecek kapasiteye sahip olduğu kanaatindeyim ve ona ihtiyacımızın olduğu yönünde de fikirlere sahibim. Kendisine takıma geri dönmesi konusunda söylemlerde bulundum burada bir kez daha dile getirmenin faydalı olacağını düşünüyorum. Yemek masasında ki yeri hala boş duruyor gelmeyi istediği an yerinin hazır olduğunu bilsin takım olarak kendisini bekliyoruz’ ifadelerini kullandığı aktarıldı.

jimmy durmaz ibrahimoviç isveç milli takımı
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke