MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             

Volkan Demirel Eski Teknik Direktör Vitor Pereira’ya Ateş Püskürdü

Fenerbahçe’nin tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel düzenlediği basın toplantısında Vitor Pereira’ya ateş püskürerek, yeni gelen teknik direktör Dick Advocaat için, “Advocaat takımın başına geçen sene getirilmiş olsaydı şampiyon olurduk” ifadelerini kullandı.

Volkan Demirel Eski Teknik Direktör Vitor Pereira’ya Ateş Püskürdü
Bu içerik 254 kez okundu.

Fenerbahçe’nin tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel düzenlediği basın toplantısında Vitor Pereira’ya ateş püskürerek, yeni gelen teknik direktör Dick Advocaat için ise övgü dolu sözler kullandı. Fenerbahçe’nin bu sezon istediği gibi bir başlangıç yapamamasına rağmen gerek futbolcuların gerek ise yönetimin Dick Advocaat’a güvenlerinin tam olduğu gözlerden kaçmazken, son 2 haftada kaybedilen puan ise normal bir durum olarak karşılanıyor. Dick Advocaat’ın yardımcılar ve sarı lacivertli yöneticiler tarafından futbolcular için bilgi aldığı öğrenilirken, Volkan Demirel’de özellikle hocanın Robin van Persie ve Mehmet Topal için kendisi ile iletişim içerisinde olduğuna dair söylemlerde bulundu.

DİCK ADVOCAAT GEÇEN SENE GELSEYDİ, BİZ MUTLAKA ŞAMPİYON OLURDUK
Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Dick Advocaat’ın oyun anlayışının çok farklı bir sistem üzerine kurulu olduğunu ve futbolcuların eksik olan kondisyonlarının her geçen gün tamamlandığını belirten Fenerbahçeli yıldız Volkan Demirel, “Ben kendi adıma şunu söyleyebilirim ki, Advocaat Fenerbahçe’ye geçmiş bir teknik direktör. Bana göre çok daha önce gelmesi gerekirdi, ben hocamıza inanıyorum. Ayrıca belirtmek isterim ki Vitor Pereira yerine geçen sene hocamız getirilmiş olsaydı biz mutlaka şampiyonluk hedefine ulaşırdık” dedi. 

fenerbahçe volkan demirel dick advocaat vitor pereira teknik direktör yeni açıklama şampiyonluk
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke