MAÇ SONUÇLARI
TRABZONSPOR 4 - 1 ADANASPOR             

Fenerbahçe’nin Teknik Direktörü Advocaat: Pereira Oyuncuları Yanlış Yerde Oynatmış

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Dick Advocaat yönetime verdiği sunumda kendinden önceki teknik direktör Vitor Pereira’nın eksikliklerine ve yanlışlıklarına dikkat çekti.

Fenerbahçe’nin Teknik Direktörü Advocaat: Pereira Oyuncuları Yanlış Yerde Oynatmış
Bu içerik 273 kez okundu.

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Dick Advocaat yönetime verdiği sunumda kendinden önceki teknik direktör Vitor Pereira’nın eksikliklerine ve yanlışlıklarına dikkat çekti. Yardımcısı Mario Been ile takımı ve Spor Toto Süper Ligi tanımak bu çerçevede yeni bir oyun anlayışı sahaya sürmek isteyen Dick Advocaat’ın geçen sezon oynanan tüm maçların kasetlerini izlediği belirtilirken, her maç için kalem ile not aldığı ve sunumu buna göre hazırladığı iddia ediliyor. Rapordaki en dikkat çekici unsurlardan birinin dünya yıldızı Nani’nin kanatlara hapsedilmiş bir oyun anlayışı içerisinde sahaya sürülmüş olması olurken, aynı zamanda Diego’nun ise tam performansını sunma imkânının tanınmadığı ifade ediliyor.

VOLKAN DEMİREL: ADVOCAAT GEÇEN SENE GELMİŞ OLSAYDI 4.YILDIZI TAKMIŞ OLURDUK
Fenerbahçe’nin diğer takımlara oranla geçen sezon en iyi kadroya sahip olduğunu fakat sistematik ve teknik yanlışlıklardan dolayı bunun değerlendirilemediğini söyleyen kaptan Volkan Demirel, “Vitor Pereira’nın birçok noktada eksik kaldığı çok net bir şekilde ortada. Şunu söyleyebilirim ki şimdiki teknik direktörümüz Dick Advocaat geçen sene bu takımın başında olmuş olsaydı biz 4.yıldızımızı takmış olurduk” ifadelerini kullandı. 

fenerbahçe teknik direktörü advocaat vitor pereira
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke