Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Galatasaraylı Yöneticiler: Diarra Bizden 150 Bin Euroluk 2 Tane Araba İstedi

Galatasaray’ın Sportif Yöneticisi Levent Nazifoğlu Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programına katılarak Galatasaray’ın transfer sezonuna dair çarpıcı bilgileri kamuoyu ile paylaştı.

Galatasaraylı Yöneticiler: Diarra Bizden 150 Bin Euroluk 2 Tane Araba İstedi
Galatasaraylı Yöneticiler: Diarra Bizden 150 Bin Euroluk 2 Tane Araba İstedi Haberci
Bu içerik 483 kez okundu.

Galatasaray’ın Sportif Yöneticisi Levent Nazifoğlu Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programına katılarak Galatasaray’ın transfer sezonuna dair çarpıcı bilgileri kamuoyu ile paylaştı. Sarı kırmızılı ekibin en çok istediği transferlerden birinin Denayer olduğuna dikkat çeken Nazifoğlu, “Denayer bizim mutlak suret ile kadromuzda görmek istediğimiz oyunculardan biriydi. Kendisi de İstanbul’a gelmek için can atıyordu. Fakat City’nin teknik direktörü Denayer’i bırakmak istemedi bu yüzdende transfer gerçekleşmedi şunu söyleyebilirim ki, bu olumsuz durumdan sonra Denayer Galatasaray’a gelemediği için gözyaşlarına hakim olamadı” ifadelerini kullandı. Yeni transfer ve düzenlemeler ile birlikte Galatasaray’ın eskisinden daha farklı bir kadro anlayışı içerisine girdiğini de belirten Nazifoğlu, “Bu yıl bütün futbolcularımız aynı heyecanla oynamalı, kimsenin kadroda ki yeri garanti değil. Artık kadroda derinlik durumu söz konusu” ifadelerini kullandı.

DİARRA BİZDEN ETİK OLARAK YAPILMASI MÜMKÜN OLMAYAN ŞEYLER İSTEDİ
Diarra transferinin de Galatasaray yöneticileri ve teknik yönetimin tarafından istendiğini fakat futbolcunun kendilerinden garip istekleri olduğunu belirten Galatasaray’ın Sportif Yöneticisi Levent Nazifoğlu, “Bizden ana ücreti dışında 30 bin euroluk bir ev, 150 bin Euro değerinden daha az olmayan iki araba istedi. Bunlar Galatasaray için önemli meblağlar değil fakat, diğer oyuncularımıza yapmadığımız bu fırsatları kendisine yapmamız, takım içerisinde huzursuzluğa neden olacaktı, bizde kendisine bu isteklerinden sonra cevap dahi vermedik, transferde bu nedenden dolayı gerçeklemedi” söylemlerinde bulundu. 

galatasaray beyaz futbol diarra transfer transfer sezonu son durum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi
FIFA ve FIFPro, Yılın 11’i için 55 Kişilik Aday Belirledi