MAÇ SONUÇLARI

Tolga Ciğerci: Hırvatistan ile Yapacağımız Mücadelede Parolamız 3 Puan

Milli Futbolcu Tolga Ciğerci düzenlediği basın toplantısında A Milli Takım ile Hırvatistan arasında oynanacak olan müsabakayı değerlendirerek, Teknik Direktör Fatih Terim hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Tolga Ciğerci: Hırvatistan ile Yapacağımız Mücadelede Parolamız 3 Puan
Bu içerik 185 kez okundu.

Milli Futbolcu Tolga Ciğerci uluslararası medya kuruluşlarının da yer aldığı gazeteciler ile düzenlediği basın toplantısında A Milli Takım ile Hırvatistan arasında oynanacak olana müsabakayı değerlendirerek, Teknik Direktör Fatih Terim hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Hırvatistan maçı öncesinde ilk antrenman ve idmanlarını Zabreg yakınlarında konumlandırılan Zapresic Stadyumunda gerçekleştirdiklerini belirten Ciğerci, “Burada güzel bir süreç geçiyoruz, A Milli Takım olarak inanıyoruz ki Hırvatistan maçından 3 puan alarak ülkemize dönüş yapacağız, seyirciyiz bir maça çıkmaya hazırlanıyoruz fakat yine de milletimizin yanımızda olduğunu ve bizi desteklediğini canı gönülden biliyoruz ve hissediyoruz” ifadelerini kullandı.

A MİLLİ TAKIMDA MORALLER YERİNDE, FATİH TERİM BİZİ MAÇA ÇOK İYİ BİR ŞEKİLDE HAZIRLIYOR
A Milli Takım teknik direktörü Fatih Terim’in kadro bünyesinde bulunan her bir futbolcu ile yakından ilgilendiğini ve ikili temaslarda bulunduğunu belirten Milli Takımın yıldızlarından Tolga Ciğerci, “Kimi yorumcular milli takımımızın düştüğü grup ile ilgili pozitif ve negatif olmak üzere yorumlarda bulunuyorlar. Şunu belirtmek istiyorum ki bizim için bunun çokta bir önemi yok, bizim bir maçı kazanmamız için tek ihtiyacımız olan şey konsantrasyon” dedi.

tolga ciğerci a milli takım türkiye hırvatistan dünya kupaları eleme maçı
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke