Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Zlatan’ın Manchester United’ı Tercih Etme Nedeni Jose Mourinho

Küresel anlamda dünyanın en iyi futbolcuları arasında nitelendirilen Zlatan İbrahimovic Premier League ve Manchester United tercihinin nedenlerini kamuoyu ile paylaştı.

Zlatan’ın Manchester United’ı Tercih Etme Nedeni Jose Mourinho
Zlatan’ın Manchester United’ı Tercih Etme Nedeni Jose Mourinho Haberci
Bu içerik 473 kez okundu.

Küresel anlamda dünyanın en iyi futbolcuları arasında nitelendirilen Zlatan İbrahimovic Premier League ve Manchester United tercihinin nedenlerini kamuoyu ile paylaştı. 2015-2015 yılı içerisinde Paris Saint-Germain’de oynadığı futbol ile bütün kulüplerin dikkatini çeken İbrahimovic, daha önce de birkaç kez İngiltere Premier League’nde oynamaya yakınlaştığını fakat bunun için şartların bir türlü yerine oturmadığını, şimdi ise koşulların daha farklı bir hal aldığını ifade etti. Farklı kulüplerden gelen teklifleri parasal fonksiyonlarından daha çok prensipte anlaşılamadığı için iptal ettiğini de belirten ibrahimovic, Manchester United’ın bu yıl Jose Mourinho yönetiminde çok daha farklı bir oyun anlayışı ile lige başlayacağının altını çizdi.

KARARIMIN DEĞİŞMESİNDE Kİ TEMEL ETKEN JOSE MOURİNHO
İnter’de oynadığı dönemde Jose Mourinho’yu yakından tanıma imkanı bulduğunu ve Mourinho’nun sportif anlamda çok zeki bir teknik direktör olduğunu belirten İsveçli dünya yıldızı Zlatan İbrahimovic, “İlk başta City’e de gitmeyi düşünüyordum fakat şunu söyleyebilirim ki Mourinho’nun Manchester United’ta görev alması bütün işi değiştirdi. Mourinho yönetiminde olan bir takımda olmaktan gurur duyuyorum. İlk amacımız bu yıl Avrupa Kupalarında Manchester United’ın özlediği haline geri döndürülmesini sapmak” dedi. 

zlatan ibrahimovic transfer yeni sezon manchester united
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar