Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Şenol Güneş: Tolga En Az Muslera Kadar İyi Bir Kaleci

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş düzenlediği basın toplantısında Beşiktaş’ın transfer sezonunu ve yeni kadro yapılanmasını değerlendirdi.

Şenol Güneş: Tolga En Az Muslera Kadar İyi Bir Kaleci
Şenol Güneş: Tolga En Az Muslera Kadar İyi Bir Kaleci Haberci
Bu içerik 644 kez okundu.

Geçtiğimiz sezon istediği oyun grafiğini sergileyerek şampiyonluğa ulaşan, bu yılda özellikle Avrupa Kupalarında kendini göstermek isteyen Beşiktaş’ın teknik direktörü Şenol Güneş, düzenlediği basın toplantısında transfer sezonunu ve yeni kadro yapılanmasını değerlendirdi. Kendisinin kadro anlayışı içerisinde yabancı kalecilere karşı bir önyargısı olduğuna yönelik yazılar yazıldığını, bunun doğru olmadığını ve gerçeği yansıtmadığını belirten Güneş, “Bir takım kişiler beni ve takımımı yıpratmaya yönelik yazılar yayınlamaya devam etse de biz yolumuzda kararlılıkla ilerliyoruz. Muslera vardı da ben mi oynatmadım, buradan bu sözüm yanlış anlaşılmasın. Bizim bir Türk kalecimiz var ve en az Muslera kadar başarılı bende kendisine kalemizi emanet ediyorum, olay bu kadar şeffaf ve net” ifadelerini kullandı.

OĞUZHAN’I HERHANGİ BİR YERE GÖNDERME GİBİ BİR DURUM SÖZ KONUSU DEĞİL

Beşiktaş’ın kadrosunu yenilikler ile dolu olduğunu ve oyuncuların her geçen gün kendi performansının üzerine bir şeyler katarak yoluna devam ettiğini belirten Beşiktaş’ın Teknik Direktörü Şenol Güneş, “Bu sezon benim sihirli dörtgen olarak tanımladığım dört oyuncumuz özellikle kendi üzerlerine çıkmalıdırlar. Bunlar Talisca, Oğuzhan, Atiba ve Quresma. Özellikle bu sezon Oğuzhan’dan çok daha yüksek bir performans bekliyorum. Bunun içinde oyuncumuzun ter döktüğünü bilmiyorum. Oğuzhan’ı herhangi bir takıma göndermemiz, transferinin gerçekleşmesi gibi bir durum söz konusu değil” söylemlerinde bulundu. 

şenol güneş beşiktaş transfer
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar