Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Fatih Terim Hırvatistan Maçı Öncesi Konuştu: Mağlubiyetten Korkmayacağız

A Milli Takımın bugün oynayacağı kritik mücadele öncesi kameraların karşısına geçerek önemli mücadele öncesi açıklamalarda ve değerlendirmelerde bulunan teknik direktör Fatih Terim, “Oyuncularıma her zaman söylediğim bir şey var mağlubiyetten korkmayacağız” dedi.

Fatih Terim Hırvatistan Maçı Öncesi Konuştu: Mağlubiyetten Korkmayacağız
Fatih Terim Hırvatistan Maçı Öncesi Konuştu: Mağlubiyetten Korkmayacağız Haberci
Bu içerik 361 kez okundu.

A Milli Takımın bugün oynayacağı kritik mücadele öncesi kameraların karşısına geçerek önemli mücadele öncesi maç hakkında değerlendirmelerde bulunan Fatih Terim, çarpıcı ifadeler kullandı. Gerek futbolculuk kariyerinde gerek ise teknik direktörlük kariyerinde en çok dikkat ettiği hususlardan birinin mağlubiyetten korkmamak olduğunu söyleyen Terim, “Bugün yeni bir turnuvanın daha başlangıcını Hırvatistan ile yapacağız. Ben isterdim ki daha kolay bir rakip ile eşleşelim. Genç bir takımız, aktif bir takımız, dinamik oyuncularımız var. Spor Toto Süper Lige iyi bir başlangıç yapmış oyuncularımız var. Bu demek değil ki Hırvatistan’dan korkuyoruz, bizim için önemli bir rakip olsalar da bizlerde onlar için dikkate alınması gereken bir rakibiz” ifadelerini kullandı.

EPEYDİR DÜNYA KUPALARINA GİTMİYORUZ, RUSYA İLE ARAMIZ İYİYKEN BUNU DEĞERLENDİRMELİYİZ
Türkiye’yi temsilen A Milli Takımın ‘epeydir’ dünya kupalarına katılamadığını ve bu döngünün artık kırılması gerektiğini belirten Teknik Direktör Fatih Terim, “Rusya ile aramızda gelişen normalleşme süreci ile birlikte bu kupa şansını iyi değerlendirmemiz gerekir. Türkiye bunu hakkediyor, oyuncularımız bu bilinçle hareket edip, azimle ülkesini 2018 Dünya Kupaları mücadelelerine taşıyacak, buna canı gönülden inanıyoruz” dedi. 

fatih terim a milli takım 2018 dünya kupaları elemeleri hırvatistan açıklama
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar