Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Fatih Terim Galatasaray Yöneticisi Nazifoğlu’na Sert Çıktı

A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim Hırvatistan maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu’nun “Milli Takıma alınmayan Galatasaraylı futbolcular gayet memnun” açıklamalarına göndermelerde bulundu.

Fatih Terim Galatasaray Yöneticisi Nazifoğlu’na Sert Çıktı
Fatih Terim Galatasaray Yöneticisi Nazifoğlu’na Sert Çıktı Haberci
Bu içerik 933 kez okundu.

A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim Hırvatistan maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu’nun “Milli Takıma alınmayan Galatasaraylı futbolcular gayet memnun” açıklamalarına göndermelerde bulundu. Terim, A Milli Takımın 2018 Dünya Kupaları eleme maçları kapsamında çok önemli olan Hırvatistan mücadelesine çıkacağını tamamen bu mücadeleye konsantre olduklarını belirterek, şu ifadelerini kullandı. “Levent’in nasıl bir açıklama yaptığına dair şu anda bir fikrim yok, açıkçası bununla ilgilenecek bir zamanda yok, tamamen seyircisiz oynayacağımız bir maçta 3 puana konsantre olduk, söyleminize göre buradan kötü bir niyetle o lafları kullandığını sanmıyorum”

ŞU ANDA UZAKTAYIM, YAKINA GELDİĞİM ZAMAN BUNU DEĞERLENDİRECEĞİM
Kendisinin Türkiye’den şu anda uzak bir mesafede olduğunu ve bulunduğu yerde de Türkiye’yi temsilen bulunduğunu belirten A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, “Şu anda uzaktayım, Levent’in söylediklerini değerlendireceğim, yakına geldiğimde bununla ilgileneceğim. Başka bir maksatla söylediğini düşünüyorum, oyuncularımda bende çok önemli bir mücadele için ter döküyoruz. Burada asil olan uzun zamandır dünya kupalarına katılamayan ülkemizi, olması gereken yerde temsil etmek” ifadelerini kullandı.

fatih terim levent nazifoğlu a milli takım hırvatistan türkiye maçı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar