Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Milli Futbolcu Özbayraklı: İnşallah Gruptan Çıkarız

A Milli Takım Hırvatistan maçı öncesi hazırlıklarına devam ederken, yıldız futbolculardan Şener Özbayraklı Milli Takım hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu.

 Milli Futbolcu Özbayraklı: İnşallah Gruptan Çıkarız
 Milli Futbolcu Özbayraklı: İnşallah Gruptan Çıkarız Haberci
Bu içerik 570 kez okundu.

A Milli Takım Hırvatistan maçı öncesi hazırlıklarına devam ederken, yıldız futbolculardan Şener Özbayraklı Mili Takım hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu. Mili takım süreç içerisinde önünde uzunca bir yol olduğunu ve herkesin bu fırsatı çok iyi değerlendirmesi gerektiğini belirten Özbayraklı, “Temennimiz odur ki uzunca zamandır dünya kupalarına katılamayan ülkemizi 2018 Dünya Kupası mücadelelerinde temsil etmek. Düştüğümüz grup gerçekten zorlu bir grup, fakat bizde genç ve dinamik bir kadro yapılanması içinde yer alıyoruz. Bu yüzden bir şeyleri başarabileceğimize inanıyoruz, ilk maçımıza Hırvatistan karşısında çıkacağız. Seyircisiz oynanan bir maç olacak, yine de milletimizin desteğini yanımızda hissediyoruz. Hedefimiz bu maç için tabi ki de üç puan almak” ifadelerini kullandı.

 

İNŞALLAH FUTBOLDAN SONRA ANLATACAĞIMIZ ANILARIMIZ OLUR
Geçtiğimiz dönemde Avrupa Şampiyonasının heyecanını yaşadım, hocam bizi takıma uygun gördü ve bir şeyleri yapabileceğimize inandı bizde milli formamız altında ter dökmek için geldik diyen 26 yaşında ki futbolcu Şener Özbayraklı, “Fatih Terim’in enerjisi bize daha da çok güç veriyor, motivasyonumuzu en yüksek seviyelere çıkarıyor. Şunun futbolcular olarak farkındayız ki, istediğimiz zaman, istediğimiz maçı alabiliriz” dedi. 

şener özbayraklı a mili takım türkiye hırvatistan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar