MAÇ SONUÇLARI

Dick Advocaat Futbolcuların Test Sonuçlarını Görünce Çileden Çıktı

Geçtiğimiz sezon büyük umutlar ile teknik direktör Vitor Pereira yönetiminde sahaya çıkan Fenerbahçe, istediği başarıları yakalayamayınca takımın başına tecrübeli teknik adam Dick Advocaat’ı getirmişti. Bugün Advocaat takımın teknik analizini yaparak, eski teknik direktör Pereira hakkında çarpıcı ifadelerde bulundu.

Dick Advocaat Futbolcuların Test Sonuçlarını Görünce Çileden Çıktı
Bu içerik 205 kez okundu.

Geçtiğimiz sezon büyük umutlar ile teknik direktör Vitor Pereira yönetiminde sahaya çıkan Fenerbahçe, istediği başarıları yakalayamayınca takımın başına tecrübeli teknik adam Dick Advocaat’ı getirmişti. Bugün Advocaat takımın teknik analizini yaparak, eski teknik direktör Pereira hakkında çarpıcı ifadelerde bulundu. Vitor Pereira’nın bilgisayar verilerine önem vermemesinin çok yanlış bir uygulama olduğuna dikkat çeken Advocaat, “Ben kendimce ilk yaptığım işlerden biri takımın performans verilerini analiz etmek oldu. Analiz sonuçlarında baktığımızda ise çok kötü bir grafik ile karşı karşıyayız. Bu takımın 1.5 sene ne yaptığını anlamak gerçekten çok zor. Oyuncuların saha da tam performans ile oynaması nereden bakarsanız bakın 1 ayı bulur. Sağlam bir kadromuz var gerekeni yapacağız” ifadelerini kullandı.

BENİM METOTLARIM BU TAKIMA 4.YILDIZI DOLAYISI İLE ŞAMPİYONLUĞU GETİRİR
Kendisinin oyun içerisinde ayrı bir disiplin anlayışının ve sportif taktiğinin bulunduğunun altını çizen Hollandalı Teknik Adam Dick Advocaat, “Futbolculara özel programlar vereceğim, her birinin raporlarını teker teker inceledim ve karşılaştığım manzara da yine söylüyorum büyük bir şaşkınlık yaşadım. Bir aylık periyotta zaman zaman çok ağır idmanlara çıkacaklar. Benle başlayan Fenerbahçe inanıyorum ki bu stratejiler çerçevesinde 4.yıldızına dolayısı ile şampiyonluğuna ulaşacaktır” dedi.
 

dick advocaat fenerbahçe test sonnuçları performans analizleri vitor pereira açıklama
Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futbolda Güçlü 10 Ülke
Futbolda Güçlü 10 Ülke