Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Öfkeli: Bunlara Dürüstlük Yaramıyor

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman düzenlediği basın toplantısında İtalyan kulübü Fiorentina ve yöneticileri hakkında çok sert konuştu.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Öfkeli: Bunlara Dürüstlük Yaramıyor
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Öfkeli: Bunlara Dürüstlük Yaramıyor Haberci
Bu içerik 703 kez okundu.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman düzenlediği basın toplantısında İtalya kulübü Fiorentina ve yöneticileri hakkında çok sert konuştu. Mario Gomez’in olası transferinde ki bedelin yarısının Beşiktaş’a ait olduğunu belirten Başkan Orman, “Burada İtalyanlar Gomez’in transfer bedelini düşük göstererek, bizim komisyonumuzu kesmeye çalışıyorlar. 14 Milyon Euro’luk transfer bedeli olan oyuncunun 1.5 milyon Euro’ya satıldığını söyleyerek, bizim komisyon bedelimizi kesmeye çalışıyorlar. İlgili transfer sözleşmelerini ve belgelerini tarafımıza iletmelerini istedik, konuyla ilgili olarak FİFA’ya İtalyan bir avukat ile başvuru yapmaya hazırlanıyoruz. Beşiktaş köklü bir kulüptür ve hakkı neyse onu alacaktır, peşinden koşacaktır” ifadelerini kullandı.

BUNLARA DÜRÜST OLMAK, DÜRÜST DAVRANMAK YARAMIYOR
İtalyanların yaptığının en hafif tabirinin hırsızlık olduğunu ve açıklanmasının mümkün olmadığını belirten Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın hayli sinirli ve gergin olduğu gözlerden kaçmazken, “Bunlara dürüst hareket etmek, dürüstçe davranmak işe yaramıyor. İstesek bin Euro yatırır Gomez’in haklarını devir alırdık, ama biz böyle bir işlem içerisine girmedik. Hiçbir zaman hırsızlıktan yana olmadık, hırsızlığın yapıldığı yerde de dimdik karşısında olduk. Yine söylüyorum gereken neyse onu yapacağız” dedi. 

beşiktaş fikret orman fiorentina
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar