Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Levent Nazifoğlu: Mehmet Topal İle Transfer İçin Bir Araya Geldik

Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, Galatasaray gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Levent Nazifoğlu: Mehmet Topal İle Transfer İçin Bir Araya Geldik
Levent Nazifoğlu: Mehmet Topal İle Transfer İçin Bir Araya Geldik Haberci
Bu içerik 553 kez okundu.

Radyospor’un muhabirleri arasında bulunduğu bilinen Özgür Sancar ile gerçekleştirdiği röportajında Galatasaray gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, transfer döneminin son günlerinde Fenerbahçe ile sözleşmesini 4 yıl daha uzatma kararı alan Mehmet Topal ile görüştüklerini dile getirdi.

Açıklamalarına ‘Fenerbahçe ile anlaşmamış olsaydı Mehmet Topal ile ilgileneceğimiz açık ve net bir gerçekti. Kendisi ile ufak bir ön görüşme yaptık ancak olmadı. Hem ezeli rakibimiz Fenerbahçe, hem de değerli futbolu Mehmet için kazasız belasız bir sezon olması dileği ile diyelim’ ifadelerini kullanarak devam etti.

 

LASSANA DİARRA’NIN GELMEME SEBEBİ GÜVENLİK DEĞİL

Açıklamalarında Lassana Diarra ile gerçekleştirilen görüşmelere de değinen Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu ‘Bir takım haber platformlarında, Lassana Diarra’nın Türkiye’ye güvenlik problemleri nedeni ile gelmediği yönünde sözler sarf ettiğime dair haberler yazıldı. Ağzı olan konuşuyor diyerek bu konuyu yorumlayalım. Ben hiçbir zaman her hangi bir futbolcunun güvenlik nedeni ile Türkiye’ye gelmediği ve gelmeyeceği şeklinde sözler söylemedim. Diarra ile ilgili ortada bir ceza söz konusu, bu çözülmesi gereken bir sorundu çözülemeyince transfer gerçekleşmedi. Hepsi bu’ dedi.

 

levent nazifoğlu mehmet topal lassana diarra
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar