Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Alexis Sanchez Messi ve Ronaldo’ya Meydan Okudu

Arsenal forması ile başarılı bir performans sergileyen ünlü futbolcu Alexis Sanchez Messi ve Ronaldo ile aynı seviyede olduğunu iddia etti.

Alexis Sanchez Messi ve Ronaldo’ya Meydan Okudu
Alexis Sanchez Messi ve Ronaldo’ya Meydan Okudu Haberci
Bu içerik 461 kez okundu.

Dünya’nın en pahalı ligi olarak nitelendirilen İngiltere Premier Ligi’nin en uzun süre lider olarak kalma ve bir sezonu hiç yenilgi almadan şampiyon olarak tamamlama gibi rekorlarını elinde bulunduran ve 1886 yılında Royal Arsenal isimli kentte cephane fabrikasına çalışmakta olan işçiler tarafından kurulduğu bilinen Arsenal FC’nin başarılı futbolcularından Alexis Sanchez geçtiğimiz gün kulüp tesislerinde düzenlenen basın toplantısında iddialı açıklamalarda bulunarak futbol gündemine bomba gibi düştü.

KENDİMİ ONLARLA KIYASLAYABİLİYORUM

Kulüp tesislerinde düzenlenen basın toplantısında Real Madrid forması ile birçok ödülün sahibi olan Cristiano Ronaldo ve Barcelona’nın yıldız futbolcusu Lionel Messi ile aralarında her hangi bir fark görmediğini dile getirerek devam eden Şilili futbolcu Alexis Sanchez ‘Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo ile kendimi rahatlıkla kıyaslayabiliyorum, bunun sebebi onlarla aynı seviyede olmam. Messi ve Ronaldo hangi yeteneklere sahipse ben de sahibim sadece onlar biraz daha kameraların önünde boy gösteriyor. Bütün heybetleri bundan kaynaklanmakta bana sorarsanız. Bunu popülarite olarak değerlendirebiliriz hatta daha da inceleyecek olursak emin olun ki Messi’den Ronaldo’dan çok daha yetenekli insanlar amatör liglerle top koşturuyordur’ ifadelerini kulandı.

 

alexis sanchez lionel messi cristiano ronaldo
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yusuf Yazıcı, İspanyol Ekip ile Görüşmelere Başladı
Yusuf Yazıcı, İspanyol Ekip ile Görüşmelere Başladı
Fenerbahçe Camiasından Slimani Sesleri Arşa Yükseldi
Fenerbahçe Camiasından Slimani Sesleri Arşa Yükseldi