Bugünün İddaa Tahminleri     İddaa Bülteni     Puan Durumları     Haftanın Sakat ve Cezalı Oyuncuları

Muslera: Hayallerimi Gerçekleştirdiğim Takım Galatasaray

Galatasaray’ın başarılı file bekçisi Fernando Muslera, kulüp dergisinin Eylül ayı sayısı için verdiği röportajında iddialı açıklamalarda bulundu.

Muslera: Hayallerimi Gerçekleştirdiğim Takım Galatasaray
Muslera: Hayallerimi Gerçekleştirdiğim Takım Galatasaray Haberci
Bu içerik 3006 kez okundu.

Uruguay Milli Takım kampında, Dünya Kupası eleme maçları için gerçekleştirilen antrenman esnasında kaburgalarına aldığı darbe neticesinde sakatlandığı haberleri ile gündeme gelen başarılı file bekçisi Fernando Muslera, Galatasaray Dergisi’nin Eylül ayı baskısı için verdiği röportajında Galatasaray ile hayallerini bir bir gerçekleştirdiğini dile getirdi.

 

KAZANMAK BENİM KARAKTERİMDE VAR

Galatasaray Dergisi’ne verdiği röportajına ‘Şu bir gerçek ki hiçbir futbol kulübü kaybetmek istemez yani bütün futbol kulüpleri kazanmak ister. Kazanmak benim karakterimde var ve Galatasaray’ın karakterinde de var. Yani ben Play Station oynasam dahi mağlubiyeti kabullenebilen bir insan değilim. Ortada bir yeşil saha, bir futbol topu, takım arkadaşları ve bir de rakip takım varsa oradan galibiyetle ayrılmak dışındaki her şey benim derinden etkiler, sarsıntıya uğratır. Bu yüzden Galatasaray’dayım, çünkü Galatasaray’ın da hedefi nerede olduğuna bakılmaksızın kazanmak’ diyerek başladı.

 

KENDİME TURGAY ŞEREN’İ ÖRNEK ALIYORUM

Geçtiğimiz aylar içerisinde hayatını kaybeden Galatasaray’ın efsanevi file bekçisi Turgay Şeren’i de anan Fernando Muslera ‘Elbette olamayacağımı biliyorum, o bir efsane idi ama yine de Galatasaray için Turgay Şeren ne ise Fernando Muslera da o olsun istiyorum. Onun yakınına yanaşmam mümkün değil ama onu örnek alıyorum, hayatını izliyorum. Turgay Şeren harika bir insanmış’ ifadelerini kullandı.

fernando muslera galatasaray turgay şeren
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Koç'tan Futbolculara Trabzon Maçı Ayarı
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar
Maicon’dan Porto Maçı Öncesi Flaş Açıklamalar